Prenosni Tla Vibrator Strešnik Orodje 21v Leveler Tal In Ploščice, Polaganje Ferramenta Za Azulejista Strešnik Izravnavanje Orodja Carrelage

Če lahko sledite naši trgovini boste dobili dodatni popust v višini 3%

Strešnik artefakt, ploščice, polaganje ploščic pralni vibrator vibracije talne ploščice stenske ploščice samodejno izravnavanje multi-tool Izdelka teža: 1,5 kg Vibracijsko frekvenco: 5000-16000r/min zmogljivost Baterije: 13000mAh Področje uporabe: polaganje ploščic v 100cmX100cm Pakiranje: karton embalaža

Opomba: A.Zaradi posebne narave naših izdelkov, veliko izdelkov bo izbral, "Prodajalca Način Dostave" na dostavo kanal, ali je drugačen od postaje, ki jo izberejo, vendar ne skrbite, to mora biti, saj smo ujema vas najbolj.Dobro prevoz kanalov, zato prosim ne moti, če misli, prosim, ne naročite.B.Ker je veliko naših izdelkov so zelo težke, če kupite več kot en ali več različnih vrst izdelkov naenkrat, www.rotary-lent.si platforma bo sistem samodejno izračuna visoko ladijskega stroškov.To je zato, ker je izdelek prekomerno telesno težo, zato je temu tako.Jih lahko naročite ločeno naročilo za vsak izdelek, ali pa se obrnite na našo customer service neposredno, in pustiti službo spremeniti ladijskega stroškov za vas.

C. Zaradi različnih metod merjenja, projekt lahko odstopajo od 1 do 2 CM D. Odvisno od vašega monitorja ali nastavitve telefona, barve pa se lahko nekoliko razlikujejo od dejanskih barv. 1. Povratne informacije (1).Za izdelek ali druge stvari, boste morali pojasnite, prosim, pustite sporočilo na pripombe, bomo obdelali vrstnem redu, glede na vaše želje. (2).Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo! (3).Če niste zadovoljni, nas kontaktirajte v najkrajšem možnem času, bomo poskušali naši moči, da zagotovi najboljšo rešitev.Če ste zadovoljni z našimi izdelki, prosim, ne pozabite, da zapustijo nas 5 zvezd, kot spodbudo. 2. Plačilo (1).Lahko plačate z Paypal Webmoney, Yandex, Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi in Bančno Nakazilo, in tako naprej . 3. Vrne &Nadomestila (1).Če niste zadovoljni s točko, ga vrnite v 30 dneh za zamenjavo ali vračilo kupnine.Obrnite se na nas, preden se je vrnil. (2).Pokvarjena izdelki morajo biti prijavljene v času garancijskega roka in se vrnil, da nam (če je mogoče, v originalni embalaži).Morate povejte nam, kaj je napaka in nam povejte vašo številko naročila. (3).Vrnitev stroške dostave plača kupec. 4. Dostavo, Če ste ne prejeto blago v roku 60 dni po plačilu, prosimo, obrnite na nas.Bomo spremljali pošiljko, in odgovori, da boste čim prej.Naš cilj je zadovoljstvo kupcev 5. Storitve za stranke Vsa sporočila, ki nam bodo odgovori v najhitrejši čas, če vam ne odgovori v času, ker je časovna razlika, prosimo, bodite potrpežljivi.oni bodo odgovorili v roku 1 delovnega dne.

Vrsta Drugo
Številka Modela HT0002

Če lahko sledite naši trgovini boste dobili dodatni popust v višini 3% Ker je veliko naših izdelkov so zelo težke, če kupite več kot en ali več različnih vrst izdelkov naenkrat, www.rotary-lent.si platforma bo sistem samodejno izračuna visoko ladijskega stroškov.To