Varovalni Čevlji Delo Usnje Škornji Moški Sandali Poletje Dihanje Jekla toe Safty Superge Anti-razbija Oblikovalec Preprečevanje Punkcijo

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.

Zagotavljali bomo strokovni padec ladijskega prometa storitev.mi lahko pošljete blaga za vaše stranke

1. Mi lahko zagotovi, da naši izdelki so bili skrbno preveriti pred dostava.

2. Če ste Nujno Kupec potrebujete element, Če ne more čakati, potrpežljivo, China Post Zraka Poštni paket, Prosimo, izberite Express način.če ste izbrali možnost China Post Air Mail, ko je z zamudo v prometu.Prosimo, da ne sprejema nobenih nadomestil ali spor, vendar vas vljudno vam želim pomagati razširiti obdelave času vašega naročila.

3. VSE Blago, ki so na voljo, ko boste plačali.ususlly mi bo dal vaš številko za sledenje v Roku 24 ur in odpremljeno iz vaše paket v Roku 48 ur.Po paket, da pošlje, da ne more nadzorovati z nami.Je zelo odvisna od mednarodni ladijski promet, smo iskreno upam, da boste lahko razumeli, in počakajte potrpežljivo, če imajo kakršne koli zamude,, bomo poskušali naši moči, pomoč vam bo, da nas obvestite.

4. Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete)

5. Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.

6. Naša cena ne vključuje davkov, DDV, ali drugih dajatev.

O Povratne Informacije

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo strank.Povratna informacija je zelo pomembno, zato pozivamo vas, da nas kontaktirate tik pred tem, da nas nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

O Prevoza

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU.(Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

5. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank.

6. Zaradi stanja staleža in časovne razlike.bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

Boot Višina GLEŽENJ
Obloge Materiala Platno
Zapiranje Tip Sponke Traku
Sezona Poletje