• K88 brezžičnega signala detektorja je nadgrajena različica K18 in K68. Uporaba 3DAI pametni čip, odkrivanje območje je širša, odkrivanje frekvenca je močnejši in delovni čas je daljši.Anti-sledenje, anti-spremljanje, anti-lokacija, anti-sevanje, anti-skrivaj streljanje, anti-zaščita.V sumljivih okolje, signal naprave, z močjo nad raven 8 bo samodejno vklopi smart memory funkcija.

Specifikacije

• Neto Teža: 305 g • Material: ABS Plastika • Baterija: 1200mAh • Čas polnjenja: 3h • Delovni Čas: od 8-10h • Odkrivanje Dinamični Razpon: >73DB • Odkrivanje Občutljivost: ≤0.03 mv (Glavni Frekvenčni Pas) • Obseg zaznavanja 2.4 G: 10㎡ (Standard 10mv) • Obseg zaznavanja 1.2 G: 15㎡ (Standard 10mv) • Mobilni Telefon Frekvenčnem Pasu, 2G, 3G, 4G, Signal: 15㎡ • Navodila: 10-Raven Digitalne Cev, Zumer, Vibrator

Značilnosti

【Anti-Sledenje, Anti-Spremljanje, Anti-Lokacija】 To je inteligentni odkrivanje način.Po tem načinu je vklopljen, se bo naprava v inteligentno iskanje članici, se bo samodejno identifikacijo, klasifikacijo nevarnih signalov ter izda opozorilo.Ta funkcija učinkovito preprečuje prekinitve spanja prisluškovanje telefonskim pogovorom, kamera fotografiranje, GPS določanje položaja, itd. 【3 Načini Zaznavanja】 Zagotoviti RF brezžičnega signala, odkrivanje, laser, optično in magnetno polje signal detection.To lahko natančno zazna brezžično ali žično kamere z 1,2 G na 5,8 G.LED laserska svetloba se uporablja, da bi našli skrite kamere objektiv kamere.Magnetna lokacija GPS lokator, avto tracker, oddajnik, WiFi usmerjevalnik, 2G/3G/4G mobilni telefon in SIM, različne eavesdroppers in veliko drugih naprav. 【3D Smart Čip】 Naprava sprejme Ameriška vojaška tehnologija, vgrajen visoko občutljivost pametni čip, uporablja posebne filtre, v kombinaciji z infrardečo svetlobo, tako da je iskren pinhole leče so kam skriti.Odkrivanje območje je do 40m, odkrivanje frekvenca je 1-8000mhz, in dolg čas pripravljenosti, ki je do 45 dni. 【Več Alarm Načini】 Vgrajen več alarm načini za vas, da izberejo ustrezen način v različnih okoljih.Tudi zvok, zvočni alarm, izklop, vibracijski alarm in LED opozorilne luči. 【Pogosto Uporablja】 RF detektorji, ki se lahko uporabljajo v stanovanjih, kopalnice, pisarne, hoteli, hoteli, avtomobili, kopalnice, garderobe, poslovna pogajanja, zaupnih sestankih, vojaških območjih, vladne agencije, možnosti za zabavo ali kot dnevni optični bralnik.

Pakiranje Seznam

• 1 X Detektor • 1 X Magnetni Sonda • 1 X RF Antena • 1 X USB Kabel za Polnjenje • 1 X Uporabniški Priročnik

Bi Nasveti

• Prosimo, pozorno preberite navodila pred uporabo. • Prosimo, zaračunal v celoti pred prvo uporabo.

High Definition Support Drugo
Blagovna Znamka ET
Vrsta Mini
Certificiranje NOBEN