10 Kompletov Bela Najlon Ukulele Strune 1.-4. Havajih Kitara Sopran Koncert Tenor Strune Brezplačna Dostava Wholesales

začetek

konec

Podrobnosti:

100% Čisto Nov Pogoj

Iz Odlične Kakovosti

Bela Najlon Strune 4 Strune

Bi Si Kitara Bolj Popoln, Dobra Orodja Za Zamenjavo Vaše Kitare Niz,

Dobro Darilo Za Kitare Za Začetnike

Vsak Niz Je Pakirana Posamično V Lastno Nepredušno Poli Vrečko In Označeno Število

Profil: Primerna Za Ukulele

Package:10 Kompletov Ukulele Strune

Smo(Niko Glasbeni Instrument Podjetje) Strokovni na Kitaro Pribor(Izbirčen,Strune,Capos,Sprejemniki...).Nekaj Velikih Tovarn Agentov.Lahko Wholesales od nas.Bomo Dal Wholesales Cena za vas.Torej,Če želite, Wholesales Kitara Deli,Prosimo, da se Obrnete na nas.Hvala!!

1.Sprejemamo Alipay, Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

1.Dostava Po Celem Svetu(Razen Nekaterih Državah)

2.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

3.Bomo Poslali vam 1 dan Predajo Čas, Ko Plačilo Cleard.

4.Če še niste prejeli pošiljko v roku 35 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

5.Nudimo FreeShipping uporabo Hong Kong Post/Singapur Post Dostava(rok Dobave:15-35days).Če Veliko Število Izdelkov/Wholesales,Predlagamo, da Uporabite DHL/EMS/FEDEX/UPS Express,In Komunicirajo med seboj.

1.Vračilo ali zamenjava zahtevo je na voljo le zahteve v roku 7 dni po parceli prejeli & vrnitvi predmeta kot v enakem stanju, kot ga je prejel.

Prosimo, pišite nam na zahtevo vrne dovoljenje.Vaše ime, dražbe številko, in razlog za vrnitev je treba vključiti v e-pošti.

2.Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje.Ladjar Stroškov Za Kupce.

3.Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

1.Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne!!Hvala...

Številka Modela Bela Najlon
Vrsta Strune

začetek konec Podrobnosti: 100% Čisto Nov Pogoj Iz Odlične Kakovosti Bela Najlon Strune 4 Strune Bi Si Kitara Bolj Popoln, Dobra Orodja Za Zamenjavo Vaše Kitare Niz, Dobro Darilo Za Kitare Za Začetnike Vsak Niz Je