Debelo 20pcs kawaii čare plišastih banana paščka za mobilni telefon obesek dodatki, poročni dekoracijo darilo keychain Brezplačno Sh

sorodni izdelki

Visoko Qquality&Hitra Dostava In Dobre Storitve

ne moremo obljubiti izdelki 100% popoln,vendar smo lahko obljubite mi bo dal

odlična storitev!!!

velikost : 8 cm

kawaii plišastih banana obesek

lahko trakov lahko tudi keychain in torbico obesek...

Dostava

Običajno bo ladja postavke v 2-5 dneh po prejemu plačila.

Vsi predmeti, ki bo odpremljeno na kupca potrjen www.rotary-lent.si naslov.Preden ste plačali, prosimo poskrbite, da bo vaš naslov ujema z naslovom želite, nas, da ladja.Predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 2-5 delovni dan na očiščeno plačilo prejeli.Včasih bo datum zamudo zaradi pomanjkanja, vendar vas bomo obvestili preko www.rotary-lent.si sporočilni sistem.

plačilo

Garancija in Vrnitev

Če ne boste zadovoljni, ko boste prejeli vaš element, ga vrnite v roku 7 dni za zamenjavo.Ali polno nadomestilo bodo imeli če so stvari vrnile v prvotno stanje.Blago, ki je poškodovana ali manjka komponent je ne vrača.Kupci, ki so odgovorni za povratni prevoz z ustrezno embalažo.

Nismo odgovorni za vse carinske dajatve ali uvozne dajatve.

povratne informacije

Vaše zadovoljstvo in postive povratne informacije so za nas zelo pomemben.prosim, pustite dobre povratne informacije od 5 zvezde, če je vse dobro.

Če imajo kakršne koli težave s prevozom ali prejemajo.vas prosimo, da stik z mano na prvi čas.imamo dobro servisno službo zavarovanje.vedno tukaj serivicing za vas dobro.

Hvala za sodelovanje z vami tudi.

Blagovna Znamka NoEnName_Null
Material pliš
Številka Modela BREZPLAČNO
Velikost 7cm