Ime:Blazine pokrov

Material:Mešanje poliester bombaž

Pogoj: 100% Čisto Nov

Debelina: Debel

Barva:izberete lahko, kot slike,moda pismo design

"Vzemite nam vaš dom,smo lep črko angleške besede, ljubite svoje famlies,in da ste doma lepo."

Dimenzije: 45x45cm(Merjeno z roko,je 1-2 cm napaka)

Paket vključuje:1Pc* Blazine Pokrov (Brez Blazino Insert)

Zaprtje: Skrita zadrga za lažje vstavljanje ali odstranjevanje blazine

Opis: Odlična element, da okrasite svojo sobo, kavč, avtomobili in stoli, ect.

Najbolj brezčasna in udobno tkanine infashion.Trpežna in enostavna za videz po

Dostava In Dobavni Rok:

Mi ladje po vsem svetu, ki jih na Kitajskem air mail skozi Kitajsko Mesto.Element, ki bo poslano na vaš naslov, ki je naveden na www.rotary-lent.si.Prosimo, poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo in zip koda pravilna.Obveščeni boste o tem, s številko za sledenje, ko je pošiljka je bil dosežen.

Trudimo se, da zagotovi hitro storitev.Vendar pa, kot Hudo vreme, Čisto po Meri, Počitnice itd razloga, včasih nepredvidljive zamude, ki se lahko pojavijo.Če je bilo več kot 35 dni od datuma plačila in je niste prejeli, se obrnite na nas takoj, si bomo prizadevali hitro poiščite element, in rešiti ga.

O Item & Nas:

PAKIRANJE BO NEKOLIKO DRUGAČEN, KER JE BIL POSODOBLJEN Z PAKIRANJE TRGU, VENDAR VAM ZAGOTAVLJAJO KAKOVOST IZDELKA .Stranka Zadovoljivo: Smo strastno o naših izdelkih in nam je mar za vas.

velikost izdelka 45*45 cm
Unpick in Pranje Odstranljive in Pralne
Vrsta Sedežne Blazine/Nazaj Blazine
Material 100% Bombaž