Oblačilo Parnik Gospodinjski Aparati Navpično Parnik s Parni Likalnik Ščetke Likalnik za Likanje Oblačil Za Dom 110-220V

Gospodinjski Aparati Navpično Parnik Oblačilo Parniki z Parni Likalniki Ščetke Likalnik za Likanje Oblačil za Dom 110V 220V

https://www.rotary-lent.si/store/product/800W-Household-Appliances-Vertical-Steamer-Garment-Steamers-Steam-Irons-Brushes-Iron-for-Ironing-Clothes-for-Home/726094_32939914144.html?spm=2114.12010615.8148356.49.32293977xPBenL Prenosni Oblačilo Parnik pare močno in dosledno odstraniti trdovratne gube od oblačil, drapery, pohištva, tapetništvo, posteljnina in tabela posteljnino - Varen za uporabo na vseh vrstah tkanin.Toplotno hitro, da oddajajo gubam-bankrot pare v 1 minuto.Visoka zmogljivost, enostavno napolnite rezervoar za vodo traja 14 minut neprekinjenega paro.To je multi-funkcijske naprave za likanje, sterilizacijo, čiščenje in ubijanje bakterij.

Oblačilo Parnik je dvojina namen naprave.To je lahko uporabljajo za tradicionalne likanje svojega oblačila oziroma kot tkanine parnik, da se sprostite gube iz vašega oblačila, medtem ko so na obešalih kombinacija Parno Krtačo in Parni Likalnik prenosni in kot nalašč za potovanje.To vam omogoča, da osvežimo vašo omaro v trenutku, ko je obvestilo Gladko Krtačo prilogo, Tkanine Krtačo prilogo, merjenje pokal in priročno stojalo, so vse vključene Daje Turbo Pišu pare v 60 sekund, 3 nastavitve moči za pare nadzor temperature Prenosni Oblačilo Parnik pare močno in dosledno odstraniti trdovratne gube od oblačil, drapery, pohištva, tapetništvo, posteljnina in tabela posteljnino - Varen za uporabo na vseh vrstah tkanin.Toplotno hitro, da oddajajo gubam-bankrot pare v 1 minuto.Visoka zmogljivost, enostavno napolnite rezervoar za vodo traja 14 minut neprekinjenega paro.To je multi-funkcijske naprave za likanje, sterilizacijo, čiščenje in ubijanje bakterij.

Informacije:

1. izdelek: oblačilo parnik

2. barva: vijolična ,modra

3. napajanje: 220V ; EU plug ; 800W

4. funkcija: navpična para ,naravnost pare

5. likalna plošča: keramična likalna plošča

Obvestilo:

1. Preprečitev uhajanja , prosim, ne pritisnite tipko za paro gumb, ko se rdeča lučka ,prosim, zaprite temperature gumb pred dodajte vodo.

2. Samo Max file temperature gumb bo proizvodnjo pare.

3. Uporaba koraki: prvič, izklopite temperature gumb, nato dodajte vodo in povežite napajalni; končno vklopite temperature gumb.

4. Izogibajte se poškoduje oblačila, prosimo, dodajte krtačo, ko navpične pare , prosimo, dodajte kos bombažne krpe, ko naravnost pare ali suho paro.

5. Če ne proizvajajo paro: dodajte vodo, napajalni , pa temperature gumb za MAX datoteke, plat stroja .Če indikatorska lučka ne sveti, neprekinjeno in hitro pritisnite tipko za paro gumb, dokler se ne proizvodnjo pare.

likanje oblačil parnik za oblačila, oblačila parnik parni stroj vertikalni parni likalnik za oblačila ročni parnik mini parni likalnik električni parni likalnik prenosni parni likalnik mini tkanine parnik strani parnik parni likalnik oblačila parno čiščenje čiščenje s paro, pralni

Funkcija 2 oblačila parnik
Funkcija 1 Železo