Pomlad in Poletje Dame Pol Prsta Čipke Rokavice za zaščito pred soncem brez Prstov Čipke Rokavice, Kolesarske Rokavice Seksi Čipke Rokavice

Dragi Prijatelj, Dobrodošli Na Stmanya Trgovina

Če želite hitro priti vaši parceli , in želijo, sledenje paketov informacij , Prosimo, izberite "epacket" , "China Post Zraka Pošta" ali " www.rotary-lent.si Standardna Dostava ".

"epacket" rok dobave: 10 - 30 dni. "Kitajska Post Air Mail" in "www.rotary-lent.si Standardna Dostava" čas dostave:15-60 dni.

Ruski Post potrebujejo polno ime, da bi dobili parcelo !!!.(priimek, srednje ime, priimek, običajno 3 besedami ).

V drugih državah (post office potrebujejo tudi angleško ime in priimek ( vsaj 2 besede ), da bi dobili parcelo !!!

V izogib temu, da ne more poslati, prosimo, da navedete pravilne polno ime in correc t podrobno naslov , hvala pozor!

Smo iskreni prodajalci, vam bo odgovorna za kakršen koli problem.Kakršna koli vprašanja, se obrnite na nas .

Vzorec Tipa Cvetlični
Številka Modela S4046
Material Akril
Spol ŽENSKE
Ime Oddelka Za odrasle
Slog Moda
Blagovna Znamka Stmanya
Dolžina Rokavice Zapestje

Dragi Prijatelj, Dobrodošli Na Stmanya Trgovina Če želite hitro priti vaši parceli , in želijo, sledenje paketov informacij , Prosimo, izberite epacket , China Post Zraka Pošta ali www.rotary-lent.si Standardna Dostava . epacket rok dobave: 10 - 30 dni.