2pcs Bela rumena Switchback Scan Tok LED DRL Dnevnih luči Nepremočljiva Teče LED dnevna svetloba Vključite Signal Žarometov

Podrobnosti izdelka

Uporaba

DRL dnevnih luči

Installsation: DRL dnevnih luči

Črno žico priključite z negativnega pola za napajanje, bela žica+rdečo žico povežite s pozitivnimi pol ACC.

Obrnite singal svetilke

Rumena žice povezati s pozitivno pol smerokaze.

*Navodila, ki NISO vključeni v nakup.Smo zelo priporočamo, da nameščanje po strokovnih rokah.Mi ne prevzema odgovornosti za kakršno koli škodo ali dela, ki je povezano z namestitvijo tega izdelka.

Pred podpisom paket, prosimo, prepričajte se, ali je izdelek poškodovan med prevozom in ali je izdelek na to.Če ne, prosimo, da zavrne podpis.Se bo štelo, ki prejemajo pravi izdelek tako dolgo, kot ste se prijavili na parceli

Trudimo se, da bi služil našim vsako stranko najboljše, kar smo lahko.imate 14 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Prosimo, pišite nam v 14 dneh.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 14 dni, se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.upam, da boste lahko razumeli.Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, vaš razlog za vrnitev, in vaš www.rotary-lent.si ID.Povrnili vam bomo vam ob prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi sestavnimi deli in pribor je priložen.Prav tako lahko odločijo za zamenjavo.Če imate nekaj težav z barvo, velikost, kakovost ali druge težave, se obrnite na nas prosto, preden ste nam nevtralno/negativne povratne informacije.Bomo zapustili POZITIVNE POVRATNE informacije takoj, ko www.rotary-lent.si nam omogočajo, da zapustijo povratnih informacij.Mi je toplo, kot da vam zadovoljijo rešitev.Če imate radi naše element, toplo pričakuje pet zvezd povratne informacije.Bomo težje delo, da vam zadovoljijo storitev.Ker vaše mnenje je za nas zelo pomembno, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, najlepša hvala!

Blagovna Znamka XINFOK
Za Vozila Znamke/Modela Audi
Postavka Premer 15.5cm
Napetost 12V