Roman Zavese 1 KOS/Veliko Til Zavese Prosojna Okna Zavese Za Kuhinjo, dnevno Sobo Voile Pregled Plošča Z Plastične Cevi

Velikost: (1) širina 60 cm x 155 cm višine (2) širina 80 cm x 155 cm višina (3) 100 cm širina x 155 cm višina (4) 120cm širina x 155 cm višina (5) 140 cm širina x 155 cm višina vzorca slike so samo kot referenca, različnih velikosti morda nekaj razlika: zavesa se lahko meri, meri različne obdelave način.

1. Cena :

Cena vključuje ENEM kosu(ENA plošča) za zavese.

(če želite, eno ploščo, na vsaki strani okno, vas prosimo naročilo 2 kos.)

Tiebacks, rese in biseri, kljuke niso vključeni v ceno.

2. Velikost :

M je Širina in H je Visoko.

I. E. W100 XH270cm je 100 cm, širina in 270cm visoko.

(Če želite spremeniti visoko, prosim, pustite sporočilo.)

3.Zavesa je na široko je dva krat kot okna,to pomeni, da se vam je okno široko je 140 cm,si

morali izbrati 2 kos 140 cm širok je zavesa.

4.V MOQ je 1 meter,je vam, da manj kot 1 meter,smo navada ne želite, da vam pošljemo zaveso.

5.Za celotno okno,2 plošči bo lepše.

6.Strojno pomivanje hladne, bobnasti Dey nizka.

7.Če potrebujete tako til zavese in blackout zavese, morate naročiti ločeno.

8.Zaradi svetlobo in zaslon razlika,element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.

9.Prosimo, dovolite 1-5 cm odstopanje zaradi obrobljanje.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli orderafter 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO ISSUEA VRAČILO ALI ZAMENJAVO za vas.Tam so NOEXCEPTIONS!

Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA ELEMENTE S

VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Funkcija perspektive
Lokacija Okno