Vixm Modernih Dekor Tuš Zavesa Rdečih Zid, Mansarda Notranjost z Windows Mesto Urban Sodobne Tkanine, Zavese Kopel

INFORMACIJE O IZDELKU

VELIKOST SKLIC

PREPROST PRIKAZ

PREPROST PODROBNOSTI

POGOJI

2.Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus je brez mednarodno številko za sledenje, ki jih ni mogoče sledi, ko paket zapusti Kitajskem.

3.Za hitrejši in Varnejši dostave, priporočamo, da izberete dostava po Kitajskem Post Registriranih Air Mail, ePacket ali www.rotary-lent.si Standardna Dostava

4.Bomo poskrbeli dostava po naslov, ki kupcu zagotavlja, zato prosimo, potrdite, in preverite naslov podrobnosti, ki jih je napolnjena na www.rotary-lent.si.

5.Če ne boste prejeli, vaš izdelek v roku 60 dni, se obrnite na nas.Preverili bomo za vas, ga.O Povratne Informacije 1.Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.

2.Prosim, pustite Pozitivne Povratne informacije in 5 Zvezdic,če ste zadovoljni s predmeti.Bomo cenim, če lahko objavite slike predmetov.

3.Če imate kakršna koli vprašanja o izdelkih ali storitvah, prosimo, obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vsa vprašanja in vam z najboljšo storitev za stranke.O Vrnitvi&Vračilo 1.Prosimo, kontaktirajte nas, preden se vrnete izdelek, ki je poškodovana ali narobe.

2.Prosimo, da se vrnete postavka v neuporabljenih pogoj & ohraniti originalno pakiranje, vključno polje in oznake.

3.Prosimo, vrne poškodovan ali napačno postavko v roku 7 dni po prejemu.

4.Ne dovolimo nadomestil ali izmenjav zaradi spremembe uma & ladijski promet pristojbina je nepovraten.

Storitve po meri Po meri storitev
Razred A+
Blagovna Znamka VIXM
Padec ladijskega prometa Da,