Iz nerjavečega Jekla Rog Tesnilo Okvirja Pokrova Trim Za BMW X5 E70 X6 E71 2008-Notranjosti, armaturna plošča Stereo Zvočnik Dekorativni Trak

Iz nerjavečega Jekla Rog Tesnilo Okvirja Pokrova Trim Za BMW X5 E70 X6 E71 2008-2014 Notranjosti, armaturna plošča Stereo Zvočnik Dekorativni Trak 100% nov proizvod Paketu : 1 kos Barva : Srebrna Material: Nerjaveče Jeklo Obleko Za BMW X5 E70 X6 E71 2008-2014. Prihajajo z lepilom, Enostavno prilepite.Opomba : Vljudno Prosimo, da preverite naše postavka opis in fotografije, poskrbite, da ta postavka obleko za vaš avto pred nakupom.lepilni trak je na hrbtu.Prosimo, upoštevajte, da se, prosimo, uporabite sušilnik za lase, da se ogreje lepilnega traku, preden nameščen, da bi predmet, ki se držijo tesno. (Ni treba preveč vroče)

Lepljenje korak

1. Poskrbite za čisto in suho lepljenju lokacijo.

2.V primerjavi z namestiti lokacijo, najdete najboljše lokacije za namestitev.

3.Odtrgajte lepilo nalepke, uporabo toplote pištolo, da se ogreje lepilnega traku, preden ga namestite.

4.Določen položaj, palico iz ene smeri.trdno pritisnite brezplačno minut.

5.Ne izpostavljenosti sončni svetlobi ali dotik vode v roku 48 ur.

6.Priporočamo za novice pojdi na poklicni avtomobilski lepotilnih namestiti.

Dostava element, ki bodo dobavljeni iz kitajske v roku 2 delovnih dni po tem, ko smo prejeli vaše plačilo.

7 - 30 dni, Avstralija, jugovzhodni Aziji in v Aziji

10 -35 dni, Združeno Kraljestvo, Združene države amerike in Kanada

20 - 48 dni, Evropi, Južni Ameriki, Bližnjem Vzhodu, Aziji

35 - 60 dni, Italije in Brazilije (odpreme in navade zamude)

Plačilo plačilo po www.rotary-lent.si Depozitni(bolje, da plačate s kreditno kartico).Davek na carinsko je odvisna od države, carine, Vse carinske davek treba plačati za kupca.prodajalec ne bo odgovoren za to.

Politika Vračanja 1 .Brez povratka bo sprejemljivo več kot 14 dni po package mogoče.se nemudoma obrnite na nas.če imate kakršne koli težave z izdelkom. 2. Samo neustrezne in nepravilne postavka bo treba zamenjati, Prosimo, predložite jasno fotografijo predmeta, ki ste jih dobili tako, da smo lahko to izmenjavo. 3. Smo zelo priporočljivo, strokovno montažo za vse izdelke, navodila za namestitev, ki niso vključeni v nekaterih izdelkov. 4 .Kupec je odgovoren za vrnitev stroški poštnine so v vsakem primeru, Dostava, predajo stroški so nevračljive v vsakem vrniti primeru.

Stik z nami, Hvala za vaš čas, če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, da nas kontaktirate preko www.rotary-lent.si sporočilo.Zaradi jet lag, Morda ne more prebrati vaših podatkov v času.vendar vam bomo odgovorili v najkrajšem possiblle, ko smo ga preberete.

8:30--18:00

Ponedeljek, Torek, Sreda, Četrtek, Petek, Soboto

Počitek

Nedelja