2.Večnamensko športno monitor, našli mobilni telefon, korak štetje, auto-spanja, budilka in še več!

3.Prikaže besedilo sporočila in telefonski klic obvestila iz telefona

4.Združljiv s skoraj pametnih telefonov in vse brezžične komunikacijske naprave

5.Enostaven za uporabo in odličen za vožnjo in športe na prostem.

Specifikacija :

Material: silikagel(Pašček)

Velikost: 48x18x13mm

Paket Vključuje: 1x pametna zapestnica

1x USB kabel

1,O Ladijski: Po naročilu izdelka, bomo ladja vaše nakup v 3-4 dneh.Če imate posebne zahteve,prosim, pustite nam sporočilo, ali se obrnite neposredno na nas. 2,O Vračilo: Če je blago poškodovan v tranzitu, ga lahko vrnete v roku 7 dni.Ob vložitvi zahtevka za vračilo,mora kupec dobi potrditev od prodajalca. 3 O trgovini na Debelo in Dropshipping: Na debelo, vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le 3-8 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa, smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi. 4,Kako Lahko sledenje moje parcele?: Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) 5,Kaj lahko naredim, če nakup zaščito čas izteka?: Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Vrsta Zaslona led
Zaslon Na Dotik Da,
Jezik angleščina
Snemljiv Pasu Da,