2021 Screentouch Rokavice Segrevanje Hladne Varstvo Pametni Telefon, Pošiljanje Kratkih Sporočil Vožnje Kolesarjenje N66

2.Edinstvena in Praktična zaslon na Dotik Prsta Sposobnost načrtovanja lahko uporabite rokavice na vse svoje touch screen naprave.Rokavice dela tako kot s prsti.

3.To je visoko-kakovostne rokavice, primerni najbolj roke, lahko enostavno dobiti po meri prilagodi glede na svoje roke.najbolje je primerno darilo za vaš ljubimec prijatelji in družino itd.

4.Živijo v tehnologije na starost, rokavice, ki vam omogočajo, da izkoristite vaše naprave, ne da bi odstranili jim je bistvenega pomena.

5.Stik z nami, če niste zadovoljni z njim.Bomo proces celotno vračilo ali pošljete zamenjavo brez vrnitve ali katere koli dodatne pogoje.Vse težave bodo rešene v roku 24 ur.

Specifikacija:

Ime Izdelka: Rokavice

Material: Flis

Funkcija: Toplo, Hladno Zaščito, Screentouch

Za: Tek, Kolo, Kolo, Kolesarjenje, Plezanje, itd.

Obvestilo:

1.Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek, ki dejanska barva se morda nekoliko razlikuje od slike barve

2.Prosimo, dovolite 1-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja

Velikost Širina Sredinec Dolžina

S:7.5-8cm 7-7.5 cm

M:8-8.5cm 7.5-8 cm

L:8.5-9cm 8-8.5 cm

XL:9-9.5 cm 8.5-9 cm

Velikost Grafikona Velikost: S : S Širina(cm/v): : 7.5/3-8/3.1 sredinec Dolžina(cm)/v): : 7/2.8-7.5/3 Velikost: : M, Širina(cm/v): : 8/3.1-8.5/3.3 sredinec Dolžina(cm)/v): : 7.5/3-8/3.1 Velikost: : L Širina(cm/v): : 8.5/3.3-9/3.5 sredinec Dolžina(cm)/v): : 8/3.1-8.5/3.3 Velikost: : XL Širina(cm/v): : 9/3.5-9.5/3.7 sredinec Dolžina(cm)/v): : 8.5/3.3-9/3.5

1 par x rokavice

Mi Ladje po vsem Svetu (Razen v nekaterih državah in APO/FPO).Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.Bomo poslali paket iz Kitajske preko zraka post.Čas dostave je odvisen od Ladijskega Prevoznika, Carinski in po Odpremi cilj in drugih dejavnikov.Večina paketi lahko prejeli v 20 delovnih dni (4 tedne).Glej spodaj za dostavo čas zbiranja kvantitativnih podatkov:

Sprejemamo Email zahtevke za vračila v roku 7 delovnih dni od prejema vašega naročila.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Če ne boste zadovoljni, ko prejmete predmet, ga vrnite v roku 7 dni za zamenjavo ali denar nazaj.Prosimo, kontaktirajte nas za vrnitev vodnik, preden ste jo vrne.Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.Če je predmet, ki je poškodovan v 3 mesecih, vam Bomo poslali nadomestno brez dodatnih stroškov, ali ponuditi nadomestilo po tem, ko smo prejme okvarjenega izdelka.Če element je v okvari po 3 mesecih, se še vedno lahko pošljete nazaj k nam.Poslali vam bomo novega, ko prejme okvarjenega izdelka.Vendar boste morali plačati dodatne ladijski promet pristojbina.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, prosimo, da nam pozitivne povratne informacije s 5 zvezdicami pregled, ki je za nas zelo pomembno.Bomo zelo cenim, če lahko pustite vaš pravi občutek tukaj.Če niste zadovoljni s predmeti ali naše storitve, prosimo, obrnite na nas pred odhodom koli povratnih informacij, se bomo odpravili takoj, hvala vam!Prosimo, da Sporočilo nam od 9:00.do 18:00. (GMT+8) od ponedeljka do sobote .Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, da sporočilo nam in nam dajejo možnost, da vam pomagamo.Vsa sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovni dan (razen praznikov na Kitajskem).Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim ponovno pošljete sporočilo in vam bomo odgovor, da boste čim prej.Opravičujemo se za pozen odgovor, za praznike (vključno nedelje).

Spol Univerzalni
Material Kašmir
Vrsta Polno Prst
Številka Modela as