Titan barber frizerske škarje za rezanje orodja redčenje škarje hairdressers5.5INCH 6.0 palčni

Titan professinal lase rezanje redčenje frizerski salon strižna škarje

ZNAMKA:TITAN VELIKOST:6INCH JEKLA:SUS440C ROČNO IZDELANI BREZPLAČNO POSLANO:GLAVNIK

NASVETI

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila?Na debelo ,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa ,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če ste " d všeč, Kako lahko sledenje pošiljke?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje :www.17track.net/en?Cipied če želite, da brskalnik odprt, Kaj lahko storim, ko pochase zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka ,se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi .Zato svoj denar weill ne gredo na moj račun.

Slog Škarje Za Rezanje
Trg Debelo