Cev za gorivo Vakuumske Silikonsko Cev ID 16 mm Cevi Bencin Skladu Neosvinčenega Olje Cev za motorno kolo plinovoda Cev Cev pribor (Fitingi) za Izmenjavo

Dobrodošli v naši trgovini

Podrobnosti: Ime izdelka: Vakuumske cevi 1 meter na Embalaži Izdelka Velikost: 1M Proizvoda Material: Guma Izdelka barva: Črna, modra, rdeča Uporablja modele: za splošne namene, Dodatki Seznam: Silikonska Cev*1 delovna temperatura: -40 stopinj do 220 stopinj Notranji premer: 4 mm,6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm.Paket Vključuje: Silikonska cev * 1 Opomba:Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Dolžina merjenja dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

Izdelek je prikazano:

Dostava:

Naši izdelki so poslane v roku 1 - 5 delovni dan po plačilu, je bil izpolnjen.Mi ladje po logistike, ki ga izbere kupec, in bo o tem obvesti kupca v trenutku, če obstaja kakršen koli spremenite.

Garancija Za Vračilo:

Smo popolnoma jamstvo za vse naše artikle.Vsi predmeti so popolnoma nova in nerabljena.Če smo poslali napačen stil ali napačne barve, smo lahko povrnili denar ali reship.Če so elementi, ki ne morejo izpolniti svoje potrebe, vrnitev sprejete.

Povratne informacije:

Prizadevamo si za 5 zvezdic pozitivne povratne informacije.Vaše povratne informacije so zelo imortant za nas, Smo poskušali naše najboljše, da ponujajo najboljšo storitev za naše kupce.Prosimo, da sporočilo nam pred odhodom negativne povratne informacije.bomo poskušali naše najboljše, če želite odpraviti težave, do vas izpolnjujejo.

Kupci Storitev:

Nudimo 24 ur fulltime storitev,Če imate vprašanja o naših izdelkih, prosimo, pošljite email ali nas kontaktirate kadarkoli.Vaše vprašanje bo odgovoril v roku 12 ur.Potrudili se bomo za vaše zelo potrebno,Hvala!

In upam, da sreča vedno z vami.

Odgovor in vprašanje:

Q1: Zakaj je prodajalec izberite različne ladje način iz moje izbire?

A: Mi običajno ladja v skladu s kurir, ki ga izbere stranka.Vendar je za nekatere oddaljena območja, kupec izbere logistika, ni prišel, Ali logistiki, ki ga izbere kupec je vplivajo tudi drugi dejavniki, ki ne more biti pod nadzorom ljudi, ki zaradi posebnih razlogov, kot so odpovedi leta ali vreme, Bomo obvesti kupca o www.rotary-lent.si.Prosimo, bodite pozorni na www.rotary-lent.si informacije po vrstnem redu,

Q2: Zakaj niste odgovorili moje sporočilo, v času?

O:smo ponavadi poskrbi delavcev, ki delajo ponoči, ker ko si ljudi na dan, to noč na Kitajskem zdaj.Nudimo 24 ur fulltime storitev.vaše vprašanje bo odgovoril v roku 8 delovnih ur.Res upam, da za rezervne ne prizadevajo, da vam služijo tudi.

V3:Ko sem prekliči moj naročil, kako dolgo boste vračilo svojega denarja?

A: Dragi, ko boste preklic naročila, Ne nam, ampak www.rotary-lent.si se bomo vrnili vaš denar nazaj z 3-7 delovnih dni.

Postavka Višina 0
Izmenjave Številka Dela MC20S05144
Umestitev na Vozilu Turbopolnilnikom
Proizvajalec Številka Dela Vnos
Posebne Funkcije Silikonski/Gumijasti Cevi
ID 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm.
Postavka Dolžina 1M
Vrsta Materiala Gume
barve črna
Element Širina 0