naša trgovina podpira DEBELO in D ROPSHIPPING ,dobrodošli za nakup !

Značilnosti :

1. Velikost : S ,M ,L ,XL ,XXL ,XXXL hujšanje Legging Intimno Telo Oblikovalec Trebuh, Pas Trener Nadzora, Spodnje hlače, Dolge Hlače, Hlačne.

2. Modno in udobno : Material 90% najlon,10% spandex,Gamaše so izdelani z modo in udobje v mislih, ponujajo super - stretch, zračno propustno vlakno, da je odlično pozimi dokolenke, ko želite, da toplo prijeten občutek .

3. Modno oblikovanje : Ti gamaše so tudi plesti legging s srednje debel, mehko in gladko oblog na notranji strani.celotno dolžino design ponuja polno zajetje in super udobje.

4. Hujšanje trebuh nadzor : ta dokolenke imajo visok pas, kompresijski pas za udobno nositi,pomaga, zagotavljajo udobje, kot tudi slika shapping pas, trebuh in vam lepo gladke linije.

5. Čiščenje : Strojno pranje perila,ne lase in Modo tekma:kot Nalašč za nošenje pod dolgimi puloverji, obleko, tunics,krilo in več.

6. Funkcija : Hujšanje ,Vitek noge ,boke usposabljanje in trebuh nadzor ,brezšivne ,body shaper ,maščobe, stiskanje ,vendar dvignite ,ortopedskih .

Paket vključuje :

1 Kos ali 2 Kosa Visoko Pasu legging .

Prosimo opozorilo :

če želite Logistično hitrejši in varnejši ,prosimo, izberite način dostave "www.rotary-lent.si Standard Shippin g" ,hvala !

Obvestilo :

Če imate kakršne koli zahteve ,kot so barve ali velikosti težave ,se najprej obrnite na nas ,si bomo prizadevali, da vas sprejme ,hvala !!!

VELIKOST GRAFIKONA

Velikost

NAS

Pas

Boki

palčni

cm

palčni

cm

S/M

2--8

25.5-29.5

L/XL

10--14

29.5-kot 33.5

XXL/XXXL

16--20

Kot 33.5-37,5 ure

če ste v med velikostjo ,jaz priporočam velikosti za vas ,hvala !

Opomba : Ročno merjenje bo ima 2-3cm v razliko , in 1 inch = 2.54 cm .

Postavka P i c t u r es :

1. C an vam padec ladijskega prometa?

mi lahko pošljete blaga, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas.Vendar pa je treba pustite nas upoštevajte, da Prosim, ne vključujejo prejemke.To je za Padec Ladijskega prometa!in potem bomo v skladu z vašo zahtevo za pošiljanje paketov.

2. Kako lahko sledenje moje parcele?

Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en ( Kopirati brskalnika, da odprete ).

3. Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?

Če vaš nakup zaščito čas izteka, se najprej obrnite na nas ,potem smo vam lahko pomagajo razširiti.Tako vaš paket zaščiten z www.rotary-lent.si .

1.Sprejemamo Paypal, Depozitni, Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, Maestro debetno kartico, WebMoney, bančno nakazilo, kreditne kartice in vse lahko plačate na www.rotary-lent.si.

2.Depozitni je najboljši varno plačilo za vas.

3.To je plačilo center za pomoč : http://help.www.rotary-lent.si/categories_Payment.html.(Kopirati brskalnika, da odprete)

4.Če imate kakršna koli vprašanja o plačilu, prosimo, da nas kontaktirate.

1.Mi bomo poslali postavke v 3-5 dneh, ko sistem potrdi kupci plačilo.

2.Povrnili vam bomo kupce, če kupci se vrnete elemente v roku 15 dni od kupcev prejemu elementi iz kakršnega koli razloga .Vendar, kupci morajo biti povratni prevoz tovora in poskrbite, da se predmeti, ki se vrača v prvotno stanje.

3.Izdelki so poslane za www.rotary-lent.si Standardne Dostave, Kitajska Post Registriranih Air Mail, ePacket, doseže večina držav v 15 do 35 poslovanje dni.Čas dostave je odvisen od destinacije in druge dejavnike, lahko traja do 60 delovnih dneh.

4.Če želite, da se predmet hitreje, se obrnite na nas za plačilo dodatnega tovora, vam lahko ponudimo naslednje hitrejši in cenejši ladijski promet načine: DHL, EMS, Fedex.Preko teh načinov, lahko dobite element v približno 5-7 delovnih dneh.

Vljudno obvestilo: Zaradi customes in vreme, morda včasih bo zamuda nekaj časa, vendar bomo podaljša dobavni čas za vas, zato vas prosimo, počakajte nekaj časa potrpežljivo.

1.Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.

2.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve,vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

Hujšanje Legging Primerni za Skupine Ženske Lady Skrajšanje Noge Legging Šport Vaja Pasu Oblike Telesa Hlač
Hujšanje Legging Funkcija hujšanje,noge slim,toplo,pas trener,rit dvignite,maščobe stiskanje
Velikost Žensk Hujšanje Legging S,M,L,XL,2XL,3XL Pozimi Toplo Hujšanje Legging Pasu trener Tesen
Hujšanje Legging Številka Modela Žensk je Pozimi Toplo Hujšanje Legging Oblikovalec Dolgih Hlač NB010