2020 Laser cut Belgija camisa de ciclismo moški kolesarski majica poletje quick dry kratek rokav mallot ciclismo hombre verano

Sprejeti prilagajanje, prosimo, obrnite na nas, enostavnejši, nižja je cena, celo na 0 Lahko pustite komentar v vrstnem redu, Kot so "jersey XXL in hlače XL" Dobrodošli na debelo in dropshipping.

Podrobnosti: 1. Laser cut jersey hlačnice 2. Breathabe očesa plošče za obe strani 3. Silikonski trak za robom 4.Trije žepi na hrbtni strani 5. Laser cut hlače, hlačnice 6.20 D gel blazinico

MORDA BOSTE ŽELELI VEDETI, 1. Kako dolgo lahko dobim naročilo?Mi ladje iz Kitajske.Naročila sprejme 1to 3 dni časa obdelave pred odpremo.Dobave običajno traja 1 teden do 3 tedne!Vendar, če niste prejeto blago v roku 2 mesecev, se obrnite na nas. 2. Kupite kot darilo, lahko pa pridejo zgodaj?Če kupite kot darilo, ne priporočamo nakup artiklov med meseca, ko praznik je dogajalo.Obstaja tveganje, da element, ki ne prihajajo tja na čas.Če želite, da pridejo pravočasno, se, prosimo, pogovorite se z nami, pred oddajo naročila in vam ponujamo pravo rešitev. 3. Kako dolgo bo nadomestil, ki bi jih prejeli?In kateri račun boste prejeli?Vaš denar bo povrnemo prvotni račun, hitrost je odvisna od račun imate.Če se vam še vedno niso dobili svoj denar v 3 dneh, se obrnite na nas, bomo sledenje je za vas. 4. Sem lahko prekličete svoje naročilo?Lahko prekličete naročilo in prejme povračilo denarja, ko bi je ne izdal.Ko je naročilo poslano, ne morejo biti razveljavljene zato, ker je že v tranzitu! 5. Lahko se vrnem/izmenjava predmetov?Da, Če ste Združene države amerike, Kanada, Avstralija, velika Britanija, Francija, Španija, Nemčija, Rusija, Brazilija, Izraelu, Južni Koreji, Savdski Arabiji, združenih arabskih emiratih, na Poljskem, Nizozemskem, v Italiji, morate le, da se vrnete paket za lokalno skladišče www.rotary-lent.si če želite dobiti vračilo.Če niste v teh državah morate vrniti blago v skladišče, na Kitajskem, da bi dobili nadomestilo.

Fit Ustreza prave velikosti, vzemite običajni velikosti
Blagovna Znamka MOVISTAR
Sezona Poletje
Postavka Vrsta Jop