Moj Ustvarjalni Plezanje Tura Na Prostem Odraslih Mleko, Steklenico Vode, Živali Krave Kuhinja Sveže Mleko Kampiranje Otrok, Otroci, Moški, Otroci Steklenice

Srčkan Samorog Vode Steklenico za Večkratno uporabo za Shranjevanje Mleka Steklenice Zamrzovalnik Sadni Sok Sveže Vodenje Otroci Prozorni Kvadrat Plastenk Paketu: 1 x Sveže mleko, Steklenico Vode Dostava: 1.Zaradi Politike, prosimo, da nam vaše polno ime, če ste Rusijo.Zahvaljujemo se vam za vaše sodelovanje. 2.Postavka, ki bodo dobavljeni v roku 5 delovnih dni od prejema plačila. 3.Če posel je v hongkongu in na Kitajskem državni praznik, ravnanje čas bi bilo treba odložiti.Prosimo za razumevanje. 4.Če še niste prejeli pošiljko v roku 45 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank.Garancija: 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo,shipping stroški so kriti z obeh kupca . 3. Povrnili vam bomo vaš celoten ZNESEK plačila po prejemu izdelka v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4.12 mesecev omejena Garancija Proizvajalca za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo. 5.Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.Povratne informacije: v Upanju, da nam lahko dober komentar!Vaše mnenje je zelo pomembno za naše poslovanje, razvoj .Smo iskreno vabimo vas, da pustite Pozitivne Povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si 1 minuto. (WTCABROE) Hvala vam za vašo podporo!!

kampiranje steklenico velika steklenica za vodo
Drinkware Tip Steklenice Za Vodo
vojska steklenico ustvarjalne predmete
Funkcija Okolju Prijazno