2020 Nove Ženske Bralette Intimates, Cvetlični Pregleden Modrc Brassiere Perilo Unpadded Brezhibno Bralette Seksi Barva Čipke Modrc

Značilnost: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti

Slog: modno,seksi

Velikost: ena velikost zgornji del prsi:78-95/30.7-37.4"

pod prsi:65-82 CM/za 25,6-32.3"

Spol: ženske

Barva: bela,črna

Material: bombaž mešanica

Tkanina: čipke

Debelina: redni

Vzorec: trda

Trak Tip: prilagodi-trakov

Pokal Obliko: tri četrtine(3/4 Skodelice)

Zapiranje Tip: nazaj zaprtje

Oblačilo:Ročno pranje ali strojno pranje,linija suhe.

Package:1pcs Modrc

Opomba:

1.Zaradi svetlobo in zaslon razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.Prosimo za razumevanje.

2.Prosimo, dovolite 2-3% napak zaradi ročnega merjenja.Prosimo, poskrbite, da vas ne moti, preden boste sredine.

3.Velikost ne ustreza vsem.Prosimo, da skrbno preverite velikost grafikona in izberite velikost, ki temelji na svoje pravo velikost.

Pokal Obliko Trikotnik Pokal
Številka Modela YJ40022
Spol ŽENSKE
Modrc Slog Oddaljena