Pritisni na off Steno Stikalo 1Gang 2Gang 3Gang 4Gang 1Way 2Way 3Way 4Way Stenske Luči Rocker Stikalo 10A/250V Visoko Modo Stensko Stikalo

Pls, upoštevajte, da ta Izdelek ne vključujejo montaže polje.

Kako izbrati stikalo, ki ga želite?

Tolpe: koliko svetlobe, ki jo želite nadzorovati.

1Way: nadzor svetlobe v 1place

2way: nadzor svetlobe v 2 različnih mestih

Multiway: nadzor svetlobe v 3 različnih mestih

Za primer: 1gang 1way stikalo se uporablja za nadzor 1 svetlobe v 1 mesto. 2gang 1way se uporablja za nadzor 2 luči v 1 mesto. 3Gang 2Way se uporablja za nadzor 3 luči v 2 različnih mestih.

(I. E. Če želite nadzor nad enak 1 luči na vrata spalnice in nočno omarico, boste morali kupiti 2pcs od 1Gang 2Way Stikala)

Dostava in Dobavni roki .

Dobavni rok :

Vse naloge, ki bi se pošiljajo v roku 3 delovnih dni po plačilu, razen v posebnih praznikih.

Čas dostave :

1.Singapur post : O 15-35 delovnih Dni, da pridejo,

2.Kitajska Post Air Mail : O 15-90 delovnih Dni, da pridejo.

3.DHL , UPS , Fedex : Približno 5-15 delovnih Dni, da pridejo

4.EMS:O 7-15 delovnih Dni, da pridejo

Odgovornost in dolžnost

1. Smo le ladja po potrditvi naslova in prejemnikom, ki jih www.rotary-lent.si.Preden ste plačali, vas prosimo, da preverite, ali je vaš naslov in prejemnikom v www.rotary-lent.si .

2. Prevozni stroški, ki niso vključene vse davčne in takse .Vsaka dajatev in plačilo je kupec odgovornost.Kupec ali prejemnik mora imeti in plačilo vseh davkov in taks parceli ko pošiljka prispe v namembni državi .

Stik z nami .

Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, e-mail nam takoj.

Srečno in Imeli lepo nakupovalno izkušnjo!Ostanite v stiku in upamo, da se vidimo kmalu!

Značilnosti Siva barva
Preklop Vrsta Rocker Switch
Nazivni Tok 10A
barve Glaxy siva