Earch izraz:

Fiber Optic, FTTH škatle za Orodje, FC-6S Vlaken Cleaver, Optični Merilnik Moči, Vizualne Napake Lokator, Vlaknin, striper (desorber)

Značilnosti:

To je večnamenska zbirka orodij, zagotavlja orodja, ki je potrebno za sestavljanje mehanskih spoje.

FTTH optični hladno construction kit je Fttx FTTH hitro povezavo v gradnjo gume izolirane žice, odstranjevanje, vlaknin, rezanje, čiščenje in preskušanje proces.

1mW Vizualne Napake Lokator Fiber Optic Cable Tester Meter za CATV.

FC-6S svjetlovodni cleaver se uporablja za enotno vlaken cleaving.To FC-6S optični cleaver je za uporabnika, da jo odstranite ali namestite eno za optični adapter in namestnika med maso in eno vlaken cleaving.

Fiksna dolžina vodnika železniškega groove, ki se uporablja za notranji kabel luščenje premaza plast in položaja dolžino.

To je idealno orodje za gradnjo omrežij.

Opisi:

Valovna dolžina(nm): 800~1700nm

Detektor: InGaAs

Merilno Območje (dBm) : -70~+10

Negotovost: ±0.2(5%)

Kalibriran Valovna dolžina(nm): 850,980,1300,1310,1490,1550

Ločljivost(dB): Linearni navedbo: 0.1%

Loharithmic označbo: 0.01 dBm

Optični Priključek : FC/ Univerzalni 2,5 mm adapter

Delovna Temperatura: -10 ~ +60C

Temperatura skladiščenja: -25 ~ +70C

Relativna Vlažnost : 0% do 95% (brez kondenziranja)

Specifikacije:

Glavna Barva:Črno-modra

Velikost:190*90*30 mm

Paket Vključuje:

1 x Optični Merilnik Moči z FC, SC ST Priključek

1 x FC-6S Vlaken Cleaver

1 x Vizualne Napake Lokator 1mw

1 x CFS-2 svjetlovodni Striptizeta

1 x FTTH Spustite Kabel Striptizeta

1 x Steklenico Alkohola

1 x Set Dustfree Papirja

1 x Cleaver Stripping Guide Bar

2 x Cleaver Prilagajanje Orodje

2 x Keramični Rokavi za VFL

1 x Cleaver Vrečko

1 x Za VFL Vrečko

1 x Orodij Vrečko

Dostava :

Za prodajo predmetov, ki jih uporabljamo Belgijski pošti ali Kitajska post air mail ali www.rotary-lent.si Standardno dostavo po vsem svetu , če potrebujete hitro odpremo, lahko izberete EMS/DHL/Fedex dostava v možnost ali stik z nami, da prilagodite ceno.

1: okoli 5-7 delovnih dni, ki jih UPS/DHL/Fedex,

2: okrog 6-10 delovnih dni po EMS

3: okoli 15-50 delovnih dni, ki jih na Kitajskem post air mail ali www.rotary-lent.si Standardna Dostava

Povratne informacije :

1: zanašamo na uporabnike zadovoljstvo, da uspe.Cenimo vsakega kupca.Torej, vaše povratne informacije so zelo pomembne za nas.

2: Če ste zadovoljni s predmeti in naših storitev,vas Prosimo, vzemite si minuto, da pustite nas pozitivne povratne informacije s 5 zvezdicami,z veseljem Bomo storiti enako za vas.

3: Če je bilo blago nobenih težav.Delali bomo z vami, da bi to rešili.Dala zadovoljiv odgovor.Prosim, ne zapusti nas, nevtralne ali negativne povratne informacije,zaradi negativne povratne ne more rešiti vsako stvar,Hvala za vaše prijazne razumevanje.

4. Naslednjem naročilu, vam Bomo najboljše cene, popusta in predstavila lepa darila.

Pišite Nam:

Naša trgovina url: https://www.rotary-lent.si/store/517802

1: se lahko obrnete na nas, tako da pustite nam sporočilo na www.rotary-lent.si TradeManager ali nam pišite.

2: Mi lahko odgovor Emails v roku 6 ur, v roku 12 ur na Vikend.

3: Podpora Debelo, Dropshipping, Mešani serijo, če se prilegajo svoje potrebe,nas kontaktirajte prosto. '

Paket Velikost 25cm x 10cm x 5cm (9.84in x 3.94in x 1.97in)
Številka Modela FTTH Komplet orodij
Vrsta Enote Paket
Package Teža 1.6kg (3.53lb.)
Blagovna Znamka ONLENY

Svjetlovodni FTTH Orodje, Komplet z FC-6S Vlaken Cleaver in Optični Merilnik Moči 5km Vizualne Napake Lokator Vlaknin, striper (desorber) Earch izraz: Fiber Optic, FTTH škatle za Orodje, FC-6S Vlaken Cleaver, Optični Merilnik Moči, Vizualne Napake Lokator, Vlaknin,