Veliko Realno Dildos Drsna Foreskin Samice Masturbacija Orodja Velik Sesalni Dildo Penis Ponaredek Lezbijke Odraslih Erotično Sex Igrače

Opis Izdelka:

Material: Zdravo Silikona

Barva: Meso

Velikost: 18.5*4.5 cm / 7.28*1.77 palčni

1. Super dolge debele dildo, tako realno, polno kože občutek.

2. Dvoslojno medicinskega silikona materiala, mehka, nestrupena in neškodljiv.

3. Močan sesalni ki se lahko pritrdi na vsako gladko površino za proste roke.

4.100% vodotesen, primeren za uporabo v kopalnici.Enostaven za čiščenje.

Opomba:

(1), Čiščenje izdelka pred in po uporabi operemo s toplo vodo in antibakterijsko milo ,nežno obrišite z brisačo ali mehko krpo.

(2) Pred uporabo, Uporabite iglo za injiciranje mazalno tekočino pod osnova dildo

Embalažo, ki ščiti zasebnost:

Bomo ladja vibrator z Snažan karton, brez ljudi ve, kaj je v njem, bomo ugotovi kot igrače za po meri, vašo zasebnost se bodo dobro zaščiteni.

Plačilo

Depozitni je naša prednost, način plačila ,sprejemamo tudi različne plačila, kot je opisano spodaj:

Če obstaja kakršen koli problem, o plačilo, vas Prosimo, da nas kontaktirate.

Pošiljko

1.Dostava bo urejena v roku 7 dni po zaključili plačilo.Vse blago, ki bodo dobavljeni le, če je naslov za dostavo, ki jih ti.Prosimo, prepričajte se, da je naslov pravilen..Vi bi bolje don' t leave e-poštni naslov,menimo, da to ni varno.

2.Nudimo veliko način pošiljanja.na primer:Kitajska Post Registrirani Letalski Pošti .ePacket .Singapur Post .Nizozemski Post.PostNL.Aramex .Ruski Zraka .itd.Smo izbrali bolj primeren in hitrejši način za vas .

3.Nudimo hitro, način dostave ,kot so DHL, EMS,FedEx, Vendar boste morali plačati stroške pomorskega prometa.

Ponovno Pošlji&Vračilo

1.Prosimo, preverite informacije o sledenju za sledenje spletni strani ,3-7 dni ali več po dostavo logistične informacije bodo posodobljene.Če kakršnekoli težave glede sledenje informacije se,prosim, obrnite na nas, preden si dal, da bi spor.

2.Prosimo, kontaktirajte nas za sporočila ,e-pošto ali trademanager , če imate kakršne koli druge zahteve.

3.Prosimo, preverite paket in predmete, se prepričajte, da je to nepoškodovano.

Povratne informacije:

1.Vaše zadovoljstvo je naš opravljanje.Torej, če obstaja kaj, da se boste nezadovoljni,(vključno z naših izdelkov in storitev, ali druge stvari).Prosimo, kontaktirajte nas, da vam služi ponovno vklopite, preden si dal, da bi spor,, bomo poskušali naši moči, da reši težavo namesto vas.

2.Če ste zadovoljni z našimi predmetov in naših storitev, prosim, pustite Postive Komentarjev (5 zvezdic) za nami,je za nas zelo pomembno.

ime 2 velik dildo
Paket Diskretno Pakiranje
Blagovna Znamka Hieha
Material Medicinski Silikon