2020 nove Jesensko Zimski modni turtleneck Kašmir pulover ženske, pletenje pulover ženske puloverju puloverji Svoboden Plus Velikost vrhovi

Hvala vam dragi prijatelji za prihod v naši trgovini!

Imamo najboljše cene!!

Vaše zadovoljstvo je smer našega prizadevanja!!!

To je Azija Velikost, 1cm=0.394 palčni, 1 palca=2.54 cm

Ker pulover je ročno merjenje, lahko pride 1-2 cm napaka S:bankrot 95 cm,dolžina 66 cm , ramenski 60cm M:prsi 100cm,dolžina 67 cm>, ramenski 60 cm L:bankrot 105 cm,dolžina 68 cm , ramenski 62 cm

XL:bankrot 110 cm,dolžina 68 cm , ramenski 62 cm

XXL:bankrot 115cm,dolžina 69 cm , ramenski 64cm

100% čisto nov glavni material Tkanina: 100% Kašmir 7 vrst specifikacije, S, M, L, XL, XXL, XXXL 4XL Funkcije: topel, mehak, prožen, zračen, antistatic, ne zbledi.Za sezono: Zimske Poreklo: Kitajska, Notranja Mongolija, Erdos Pranje z vodo pod 30 stopinj Celzija Nevtralni detergent.Roko, ne pralni stroj. (To zagotavlja, da oblačila ne skrči, brez popačenja) Kašmir (Kašmir) je zrasla v kozje kože, videz, pokrov korenine v tanko plast grobe kozje fine žamet, ko je zimski mraz, da rastejo, upreti hladno, toplo pomlad, ko prelivanje prilagoditev naravno klimo, je redka posebnih živalskih vlaken .Razlog, zakaj kašmir je zelo dragocena, ne le zaradi donos redka (le 0,2% svetovnega živalskih vlaken proizvodnja), kar je pa še pomembneje je svoje odlične kakovosti in značilnosti, transakcije v gramov določanje cen, je verjel, da bo "fiber gem" "fiber Kraljica", se trenutno lahko izkoristite vse človeštvo neprimerljivo tekstilnih surovin, ki je znana tudi kot "mehko zlato." Približno 70 odstotkov svetovnega kašmir proizvedenega na Kitajskem, njegova kakovost je boljša od drugih držav.

Mi Ladje po vsem Svetu, ki jih na kitajskem air mail in EMS.Izdelki so poslane iz Kitajske z Letalom, doseže večina držav, v roku 10 do 20 delovnih dni.Čas dostave je odvisen od destinacije in druge dejavnike, lahko traja do 30 delovnih dneh.Plačilo: sprejemamo alipay tukaj.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.Garancija in Jamstvo: 12 mesecev Garancije.Nakup z zaupanjem!Če ne boste zadovoljni, ko boste prejeli vaš element, ga vrnite v roku 14 dni za zamenjavo ali denar nazaj.Prosim, da me kontaktirate, preden boste vrnili.Če je element, ki je poškodovan v 3 mesecih, vam Bomo poslali nadomestno brez dodatnih polnilnik, ali ponuditi nadomestilo po tem, ko smo prejme okvarjenega izdelka.Če element je v okvari po 3 mesecih, se še vedno lahko pošljete nazaj k nam.Poslali vam bomo novega, ko prejme okvarjenega izdelka.Vendar boste morali plačati dodatne ladijski promet pristojbina.Druge Politike: Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.Bomo zapustili POZITIVNE POVRATNE informacije po prejemu plačila.Pišite nam, če niste zadovoljni s točko, ko ga prejmete.Vsa sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovnega dne.Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim ponovno pošljete email in bomo odgovor, da boste čim prej.Resen Kupec, Le!Prosimo, kraj ponudbo le, če se strinjate z vsemi pogoji.Poslovno Sodelovanje Na debelo, vam bomo ponudili popust ali pošljite brez izrecnega dostava.Za dropshipping, mi lahko pošljete element, da vaše stranke, ki so neposredno in ne pusti vse naše informacije, če želite.Kako lahko sledenje moje parecl?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Številka Modela DT552
Ovratnik Turtleneck
Dekoracijo NOBEN
Volna Standard Volne