Dahua IP Video Interfoni VTO2211G-P IP Villa Vrata Postaja IR osvetlitev in noč, skozi app Standard PoE Nadzor dveh zaklepanje

Nasveti:

Ta model, če bi morda potrebovali okoli 2 tedna ali več dni, lahko ladjo iz,, bomo poskušali naši moči, da se ladja prej, če shipping časa ni dovolj,vam bo pustil sporočilo, da vam vnaprej, in prosim, pomagajte nam razširiti da je čas poštnine, hvala vam za vaš čaka!

VTO2211G-P IP Villa Vrata Postaja > Tanek lahek design > -30°C do +60°C (-22°F do +140°F) temperatura delovanja > IP65 (Silikonsko tesnilo je treba.Za več podrobnosti, si oglejte vodnik za hiter začetek.) > IR osvetlitev in night vision > Kartico odklenete tako, app odkleni in v zaprtih prostorih odklepanje zaslona > dvosmerni avdio in glasovne klice prek aplikacije > Sim kapaciteta: 10,000 > Zlorabiti alarm > Standard PoE > Nadzor dveh ključavnic

Sistem

Audio Način

Dvosmerni audio

Zvočno Dodatno Opremo

Echo odprava in razveljavitev/digital noise reduction

Bitna Hitrost Zvočnega

16KHz, 16-bitno

Funkcija

Komunikacijski Način

Popoln digitalni

Odkleniti Načinu

Reže za kartico/app/zaprtih odklepanje zaslona

Tip Kartice

IC card

Zaznavanje Gibanja

Video zaznavanje gibanja

Auto Posnetek

Auto posnetek lahko samo biti omogočen na notranji monitorji

Pustite Video Posnetki

Da (vstavite SD kartico v notranje spremljanje)

Spletno Konfiguracijo

Certifikati

CE/FCC

Pribor

Oklepaje in alarm ploski kabel

Dimenzije

150 mm × 100 mm ×24.8 mm (5.91" × 3.94" × 0.98")

Razred Zaščite

IP65 (silikonsko tesnilo je potrebno, si oglejte vodnik za hiter začetek)

Obratovalna Temperatura

-30°C do + 60°C (-22°C do +140°C)

Vlažnost

10%RH–90%RH (nekondenzirajoča)

Delovno Okolje

Na prostem

Operativna Višina

Pod 3000 m (9842.51 ft)

Poraba Energije

Pripravljenosti≤1W, delovni≤7W

Bruto Teža

490 g (1.08 lb)

Kateri načini plačila lahko uporabljam na www.rotary-lent.si?Na našo aplikacijo lahko uporabite naslednje načine plačila: Visa, MasterCard, Maestro, Discover card in Diners Club card, American Express, QIWI, Boleto, bancontact, idealno, Przelewy24, SMS Plačilo v Rusiji(MTC, MegaFon, Beeline, TELE2) in www.rotary-lent.si Žep.Na naši spletni strani (PC) lahko uporabite naslednje načine plačila: Visa, MasterCard, Maestro, Discover card in Diners Club card, American Express, Nakazilo, Webmoney, Yandex.Denar, Western Union, QIWI, DOKU, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, idealno, Giropay, Sofort Bančništvo, Carte Bancaire (Carte Modra), Przelewy24, SMS Plačilo v Rusiji (MTC, MegaFon, Beeline, TELE2), Plačilo v Gotovini (Euroset, Syvaony, ruski Post), in www.rotary-lent.si Žep.

Mi ladje wordwide z EMS.DHL.UPS.FedEx.TNT.E-Pošta.www.rotary-lent.si standardna dostava.Kitajska Post.Singapur Post.Hong Kong Post in tako naprej.

Kitajska je Post običajno traja 15-50 dni, da pridejo po odpremo.Za nekatere oddaljene regije, morda potrebovali več časa.

E-Pošta,običajno traja približno 15-40 dni, da pridejo po odpremo,Za nekatere oddaljene regije, morda potrebovali več časa.

www.rotary-lent.si standardna dostava je last www.rotary-lent.si lastno način dostave,običajno traja približno 25-60 dni, različno po različnih državah.Za nekatere oddaljene regije, morda potrebovali več časa.

EMS običajno traja približno 7-15 dni, da pridejo po odpremo.Za nekatere oddaljene regije, morda potrebovali več časa.

DHL/Fedex/TNT/UPS običajno traja približno 5-10 delovnih dni, da pridejo po odpremo.

Opomba: Če potrebujete element nujno, lahko izberete hitre storitve.Seveda, lahko izberete navadni pošti storitev, če vas ne moti čaka!

Mi smo nezmožen za nadzor čas dostave ker se obdelujejo, ki jih Tretje osebe, storitev ,vendar če na parceli ni prispejo v predvidenem roku,prosimo, kontaktirajte nas ,pomagali vam bomo spremljali in vam zadovoljni odgovor.

Smo odgovorno podjetje, bodo vedno poskušali naše najboljše, da bi vam pomagala.

Naše podjetje je narediti varnostnih izdelkov več kot deset let.to je poslovni obseg je specializd v izvozu blagovno znamko varnosti proizvodov v tujini,kot so Varnostne kamere,NVR,HCVR,XVR,POE Stikalo,Video Interfoni itd.Naša družba je vedno zagotovil naših najboljših Veleprodajno ceno ,najboljše kakovosti izdelkov in storitev za tujini stranke,Dobrodošli preiskave in poslovna pogajanja z zda.

Številka Modela VTO2211G-P
Blagovna Znamka Dahua

Nasveti: Ta model, če bi morda potrebovali okoli 2 tedna ali več dni, lahko ladjo iz,, bomo poskušali naši moči, da se ladja prej, če shipping časa ni dovolj,vam bo pustil sporočilo, da vam vnaprej, in prosim, pomagajte nam razširiti da je čas poštnine, hvala vam