Makartt Poli Nohtov Podaljšanje Gel Za Vgradnjo Sezonskih Koncertov Nohtov Podaljšanje Gel Komplet 16 Barvah Jeseni, Pozimi Nohtov Builder Razširitev

O izdelkih

Sezonska Koncertov Nohtov Podaljšanje Gel Komplet: Ustvarjen z vivaldijev mesmerizing štiri violine, concerti"Štirje letni Časi", v mislih, v tem izdelati niz funkcij, 16 edinstveno odtenke, ki prikazujejo barve vsako sezono.Prav iz lepa, cvetličnih odtenke pomladi do ledeno, sivi odtenki pozimi, to Poli Nohtov Podaljšanje Gel za vgradnjo v vozilo omogoča zajem lepoto vsako sezono na vaše nohte. Vse-v-Enem Poli Nohtov Komplet: To nohtov komplet vsebuje vse kar potrebujete za izgradnjo lep poli podaljšanje gel.Vključuje 16 Nohtov Podaljšanje Gel Barve, 1 8ml podlak in 1 Nadlak, 72 Dvojno Oblike z 12 v Velikosti 2 Oblike, 1 Dvojno končalo Nohtov Podaljšanje Gel Lopatico in Krtačo, 1 Nohtov Datoteko, vse nastanjene v Makartt premium embalažo.Prinaša močan, prožen, peresno lahka nohti razširitev. Najboljše Darilo Nohtov Podaljšanje Gel Komplet: S tako veliko odtenkov, med katerimi lahko izbirate, lahko mix tekmo, in ustvariti omamljanje sezonsko izgleda, da so nič manj kot klasične umetnosti.Celoten komplet je vključena v darilni embalaži.Odlično darilo za rojstni dan, Zahvalni Dan, Božič, Novo Leto, za mamo, ženo, punco in nohtov ljubitelje umetnosti. Dolgotrajno in Enostaven za Uporabo: Makartt poli nohtov podaljšanje gel bo trajal približno en mesec ali več, z ustreznim nohtov prep (prijave, medpomnjenje in čiščenje ).Na poli gel nohti so močni, lahki in se počuti kot svoje naravne nohte.Lahko enostavno buffed/vložena izključeno, da odstranite. Opomba: Ta izdelek ne potrebujejo nail art zdravljenju lučka in slip rešitev, ki ni vključena v ta komplet. 70% izopropil alkohol rešitev se lahko uporablja kot alternativa za zdrs rešitev za preprečevanje lepljivosti pri uporabi poli gel.Če želite odstraniti, lahko uporabite lak za vrtalni stroj.

Če ste vedno dobili nohte, da si to dobro, boste slišali simfoniji vse leto.

Ustvarili z vivaldijev mesmerizing štiri violine, concerti "Štirje letni Časi", v mislih, v tem izdelati niz funkcij, 16 edinstveno odtenke, ki prikazujejo barve vsako sezono.Prav iz lepa, cvetličnih odtenke pomladi do ledeno, sivi odtenki pozimi, to Poli Nohtov Podaljšanje Gel za vgradnjo v vozilo omogoča zajem lepoto vsako sezono na vaše nohte.

● Vključuje 4 odtenkih za vsako sezono - Pomlad, Poletje, Jesen in Zimo ● Poli gel nohti so močni, še prilagodljiv ko sušen ● Ima blag, prijeten vonj ● Lahki in se počuti kot svoje naravne nohte ● Zlahka buffed/vložena off za odstranjevanje

Ta komplet vsebuje:

● 16 Nohtov Podaljšanje Gel Barve ● 1 podlak in 1 Nadlak ● 72 Dvojno Oblike z 12 Velikosti, Oblike 2 ● 1 Dvojno končalo Nohtov Podaljšanje Gel Lopatico in Krtačo ● 1 Lak Za Nohte Datoteke

KAKO UPORABLJATI

KUPEC KAŽEJO

Sestavine Nail Builder Gel
Količina 20 kosov
Vrsta UV Gel
Številka Modela C0716
Glasnost 15ML
NETO WT 15ML
Blagovna Znamka Makartt