Pisane Rože Marmorja Denarnice Primeru Za XiaoMi RedMi Opomba 7 8 9 Pro 8Pro 9Pro 8T 9S 7A 8A Usnje Luksuzni Pokrovček RedMi8 Primerih

Spusti ladje podporo !!Trgovina big popust za podporo !!

Plačilo:

1. Sprejemamo Alipay na www.rotary-lent.si.

2. Plačate lahko z Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi in Bančno Nakazilo.

3. Vsa plačila se sprejemajo preko varnostnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

4. Plačilo mora biti vložen v 3 dneh po mestu naročila.

Pošiljke:

1. Smo le ladja potrdila, da naslov, Pls preverite, ali je vaš naslov, se mora ujemati vaš prejemnika naslov.

2. Storitev Tranzitni Čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo.Še posebej med prazniki

3. Če niste prejeli vašega naročila v roku 50 dni od plačila, pls obrnite na nas.Bomo spremljali dostava informacije in odgovor, da boste čim prej.

Poprodajne Storitve:

1. Če niste zadovoljni s točko ste prejeli, pls vrnete v roku 7 dni.Ko prejmemo vrnjene artikle, bomo izvedli zamenjavo ali vrnitev denarja nazaj za vas.Pls stik z nami, preden boste vrnili.

2. Neustrezne elemente je treba poročati in se vrnil k nam v garancijskem roku, in zapišite napako razlog in vašega Naročila Št.

3. Vrnitev ladjar stroškov, mora plačati Kupec.

Povratne informacije:

1. Če ste prejeli vaše naročilo blaga v dobrem stanju, bi vam bili hvaležni, če bi nas pusti 5 STAR POZITIVNE POVRATNE informacije.

2. Pls stik z nami, če niste zadovoljni s točko, potem ko je prejela, bi vam ponujajo zadovoljivo rešitev, preden vaš pustite nam nevtralne ali negativne povratne informacije.

O nas

1. Dobrodošli v naši spletni trgovini!Smo poklicne po vsem svetu debelo družbe.Visoko kakovost izdelkov, razumne cene, odlične storitve za stranke in zanesljivo boniteti je naše načelo.

2. Če vam je všeč naših izdelkih, vas prosimo, dodajte svoje trgovina na seznam "Moji Favoriti" seznam.

Model 12 Flip Case Za Redmi Opomba 9
Model 14 Flip Case Za RedMi Opomba 9 Pro
Model 9 Flip Case Za RedMi Opomba 8
Model 4 Flip Case Za RedMi 7A