Telo Modra bela Za HONDA NSR250R MC18 PGM2 88-89 NSR 250R 13HM12 NSR250 R 250 R NSR250RR 88 89 1988 1989 Oklep Modro bela

www.rotary-lent.si spletne trgovine Št 2997035

Free prilagodite Visoko kakovostne ABS Polno oklep kit

* Barve sheme je enako kot oglašuje fotografije!

Kaj bi lahko bilo precej hladneje kot 7 brezplačna darila?

* 1, Free vetrobranskega stekla (Privzeto dimno črna).

* 2, Prosti toplotna zaščita (ki je bila nameščena na oklep).

* 3, Prosti tank pad (Privzeto ogljikovih barve).

* 4, 4 KOS Prostem LED Pnevmatike, Kolesa Osvetlitev (Barva Naključno).

* Če želite prilagoditi barvo ali vzorec,ali nalepk,Prosimo, dodajte pripombo v komentar ali pošljite sporočilo na nas.Mi lahko barve & nalepk, kot je vaše zahteve, ŠT dodaten denar!

* Kako dodati opombe za predmet?

* Če želite, da preverite, pojdite na vaš voziček in najti "Pustite sporočilo za ta prodajalec" gumb.Tu lahko pustite sporočilo za prodajalca, če imate posebne zahteve glede element, velikost, barvo, itd...

* Izdelani s Stiskanjem Modeliranje,100% Izdelano iz kakovostne ABS plastike!!

* 100% Čisto nov poprodajnem deli (Enako OEM) ,luknje so pre-izvrtane,100% izdelano iz kakovostne ABS plastike.

* Barva: Kaj ste videli, kaj boste dobili,po meri barve delo sprejeti,in sploh ni treba dodati denar.

* Free prilagodite barve delovnih mest,Če želite, da prilagodite barvo ali vzorec,ali nalepk,Prosimo, dodajte pripombo v komentar ali pošljite sporočilo na nas.Mi lahko barve&nalepk, kot je vaše zahteve, ŠT dodaten denar!

* O Tiskanju:s 3 plasti slikarstvo, zagotoviti boljše življenje-krat.dve jasno plašč+nalepk,vse nalepke pod jasno plašč.

* Visoko kvalitetna ABS plastika iz Japonske,ki so dobra elastičnost in ne zlahka crack ali stopijo.zagotavljajo daljšo življenjsko dobo .

* Naši tovarni, so zelo strogi s kvaliteto izdelka,ki so vključene slike, montaže in izdelave, in dosegli zelo hvale na naše visoke kakovosti,prosimo, da nam zaupajo.

* Vse naše ekipe so motocikel fanatikov.vemo, kaj želite, in vem, kaj ste pričakovali.

* 1.Naše fairings so višje kakovosti!

* 2.Naša storitev je hitra!Prijazen in zanesljiv!

* 3.Naša dostava je hiter in prost!

* 4.Naša cena je super!

* 5.Naše fairings bo fit!

* 6.Naše fairings varno zapakirani!

* Vse oklep so barve po plaeced da smo potrebujejo 5-7 delovnih dni, da jim barve,Zaradi tujini dostave,element, ki bodo dobavljeni neposredno na vaš vrat z v 5-7 delovnih dneh.

* Lahko jih dobite v 10-14 delovnih dni po plačilu naročila.

* Tukaj je naš sledenje posledica enega paketa, ZDA strank, boste videli, kupec lahko dobili paket 3 dni.

* Vam bomo številko za sledenje takoj, ko postavka je pripravljeno za dostavo.

* Prosimo vse stranke, ki bodo morali biti potrpežljivi!ne moremo nadzor ladjar.včasih to traja dlje časa, včasih pa traja krajši čas.

* OPOMBE:Uvoznih dajatev,davkov in dajatev, ...niso vključene v postavke ceno ali stroške dostave. * Te stroške kupca odgovornost.

* Smo preglejte fairings in poskrbite, da ne obstaja kakovosti težave, preden paket je.

* Fairings so pakirani po mehurček papirjev v potresnih kartone.Razlika je tudi napolnjena z mehurček.

* Da bodo prišli kupcu v brezhibnem stanju.

* Trenutno lahko plačila z Visa, MasterCard, QIWI in bančno nakazilo.Več možnosti plačila bodo na voljo na www.rotary-lent.si v prihodnosti.

* Ne obnavljanje pristojbin na vračilo, plača kupec vrniti ladijski promet in manipulativni stroški).

* Nobenih dodatnih stroškov nepravilne ali neustrezne elemente,in bomo jih zamenjajte vrniti in plačati stroškov prevoza (standard tleh ladijski promet stopnje).

* Element je treba vrniti v dobrem stanju, z originalno embalažo in dodatke, in nikoli ne instalirano ali montirano.

* Mi ne bo sprejel vrnjene artikle več kot 10 dni po dostavi.

* Ne prenagljeno negativne povratne informacije, prosim!Če obstaja kakršen koli nezadovoljstva o naših storitev ali izdelkov, vas prosimo, da nas kontaktirate in obljubimo, da bomo rešili svoje težave ASAP.

* 1, Pustite nevtralna/negativne povratne informacije.

* 2, Odprite spora o www.rotary-lent.si.

* Če pustite Negativne povratne informacije, ali odprite spora brez kakršnih koli stikov,mi ne bo dala vse vrste nadomestilo ti kupci!Nadomestilo ne,Ne pon.,odškodnina!

* 99,9% problemov je mogoče rešiti s komunikacijo!

* Toplo vrednost vsakega kupca!

Najlepša hvala!Cheers!

Modeliranje stiskanje
Naslikal Da,
Blagovna Znamka HMCLUB