Lepo Novo Zasnovan Beli Ogenj Opal Obesek za Ogrlico Darilo

Specifikacije:

O ladijski:

Iskrice trgovina ponuja brezplačna dostava za vse kupce , ampak dostava v debianu lahko razlikuje glede na vrednost naročila postavi.Za naročilo manj kot $7 , ladijski promet storitev bo Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus, ravna s Kitajsko pošto in lokalni Pošti o ciljni državi.Za naročilo večje od $7, vendar manj kot 300 evrov , ladijski promet storitev se bodo na Kitajskem registriranih letalom ali ePacket s številko za sledenje za mednarodno sledenje.Za naročilo večje od 300 dolarjev , bomo uporabili DHL Express, ki ponuja veliko več hitre dostave v primerjavi s tistimi, ki jih obravnava Post Office.Trudimo se, da bi dosegli visoko oceno a nd pozitivne povratne informacije.Prosimo, da nas kontaktirate, da odpravite vse težave, preden daje negativno ali nevtralno mnenje.Hvala, ker ste.

Številka Modela PS150426
Blagovna Znamka Opalia Curio
Prilagodite Na voljo

Lepo Novo Zasnovan Beli Ogenj Opal Obesek za Ogrlico Darilo