Modra Kariran Vezene Okno Til Zavese za dnevne Sobe, Spalnice, Moderno Roza Odklon Zavese Voile Žaluzije Plošče po Meri P054Z

Prosimo, Upoštevajte,:

1-- Cena samo za 1 kos / plošči .

2-- Tila in zavese, ki jih prodajajo ločeno !!Za celotno okno, 2 kosa bo bolje.

3-- Tiebacks, rese in biseri, kljuke, so izključeni v ceno.

Spremenite Velikost :

W pomeni, širina .

H pomeni, višina / dolžina .

Če želite spremeniti dolžino, se obrnite na nas ali pustite komentar.

Proces Poteka Tako :

Fotografije Kažejo :

W = Zavesa je Širina:

Zavese širina=2xA (2 kos palice ali kolotek).Za celotno okno,dve očesi, so bolje .

H = Zavesa je Heigth / dolžina :

Okna Zavese, Dolžina=B/C/D( do vas)

Skladbe: Ukrep od konca poti, da vaš izbrani končno točko.Predlagamo vam, da izberete " Pull Naguban Trak / 4 Sponki Hook "

Pole: Merite od vrha palico, da vaš izbrani končno točko.Predlagamo vam, da izberete " Grommet Vrh / Rod Žep "

Q1 .Lahko jo prilagodite velikosti zame?

-- Da, sem lahko.Če imate posebne zahteve o velikosti, prosimo, da stik z mano .

Če želite spremeniti dolžino, prosim, pustite sporočilo, poljubne dolžine Manj kot 260cm .

Q2 .Je cena za en kos ali dva kosa zaveso?

-- Cena Za En Kos / Eni Strani .Če potrebujete dveh kosov, prosimo, izberite Količino, 2, ko oddate naročilo.

Q3 .Moram plačati za davke?

-- Različne države imajo različne politike .Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Ti stroški so kupci " odgovornost.

Q4 .Ali obstaja številko za sledenje za moj predmet?

-- Da, lahko damo številko za sledenje, da boste enkrat naročilo je bilo poslano ven, in boste lahko dobili podrobnosti stanje naročila pod vaše naročilo podrobnosti.

V5 .Koliko načinov plačila vam pomoč?

-- Sprejemamo Alipay in drugih Depozitni.Trenutno lahko plačate z Paypal, Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi in bančno nakazilo.Več možnosti plačila bodo na voljo na www.rotary-lent.si v prihodnosti.

* Naš cilj je 100% pozitivne povratne informacije in 100% zadovoljstvo strank.Trudimo se, da služijo svojim strankam najboljše, kar smo lahko.Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.

* Če niste zadovoljni z elementi, ki ste jih naročili, prosimo, obrnite na nas pred odhodom negativne povratne informacije.Lahko delamo skupaj za reševanje spora.

* Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.

* Sporočilo Trgovec :

O Naše Blagovne Znamke

Tiyana ustanovljeno leta 2013, smo vam pomaga, prilagodite vaš zavese , nudimo tudi doma dekoracijo izdelkov za ustvarjanje udobno in lepo hišo :)

Uporaba Urad
vzorec Vezene
Obdelava Dodatki Stroški Izključena
Blagovna Znamka tiyana
Funkcija Translucidus (Senčenje Stopnja 1%-40%)
Odpiranje in Zapiranje Menija Levo in Desno Biparting Odprta
Lokacija Dnevna Soba
Vrsto Namestitve Stropna Namestitev
Številka Modela P054Z