Večfunkcijsko Avto Satelitsko Sledenje S Poslušanjem Izbiranje Načina Owbattery SOS Alarm prekoračitev hitrosti Za Avto, Kolo Daljinski upravljalnik Lokator

Specifikacije:

Spremeni geslo, poskrbite, da novo geslo je v 6 mest z arabskimi številkami.

Dovoljenja, na voljo so 4 številke, ki se lahko dovolijo v tracker največ, morate samo, pošiljanje SMS v obliki, določeni napravi.

Eno iskanje, če ni pooblaščene število, katero koli številko pokliče gor številko naprave, bo poročilo sledenje sporočilo.

Klicanje in SMS sledenje, pokličite ali pošljite SMS na številko naprave, se bo obesil gor in odgovori v realnem času sledenje sporočilo.

Stalno sledenje samodejno, pošlji določeni obliki sporočilo, se bo poročila v realnem času sledenje sporočilo.

Alarmi, se postavlja z low battery alarm (alarm, izpada alarm, GPS, slepa pega, alarm, SOS alarm, GEO-ograjo alarm, gibanja, alarm, alarm prekoračitev hitrosti, ACC delovnih alarm in vibracijski alarm.

To lahko cut off in nadaljevanje olje in napajalni sistem vašega vozila, ki jih poslali določeni obliki sporočila SMS za napravo.

Nastavite lahko roko SMS, in daljinski upravljalnik, lahko razoroži skozi isto smer.

Ima 3 načini preklapljate, tracker, monitor poslušanje, in gumb za izbiranje načina.

Z njim lahko preverite vozila članice, IMEI, in ponastavite SMS, nastavite časovni pas, GPRS APN, IP in vrata, in ponastavite napravo.

Aplikacije:

Vozila, Lizing, Upravljanje Flote in Več

Motorno Kolo, Skuter, Kolo Proti Kraji

Motorno Kolo, Skuter, Kolo Sprotno Sledenje

Tip: Avto GPS Tracker

GPS Razredi: GSM 850/900/1800/1900MHz

Omrežje: GPRS, GSM

Območje napetosti: 9V - 36V

GPS Občutljivost: - 159 dBm

GPS Start Time: Hladno Status: 45s, Toplo Status: 35s, Vroče Status: 1s

Določanja Položaja GPS Natančnost: 5M

Temperatura skladiščenja: -40 do 85 Deg.C

Delovanje Temperatura: -20 do 55 Deg.C

Vlažnost: 5 - 95%

Značilnosti: Večfunkcijsko, Anti-Theft, Enostaven za Uporabo

Dimenzija: za 9,8 cm x 5 cm x 1.3 cm/3.86" x 1.97" x znašal 0,51" (Pribl.)

Opombe:

Zaradi svetlobo in zaslon za nastavitev razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.

Prosimo, dovolite rahlo razsežnost razlika zaradi različnih ročno merjenje.

Paket Vključuje:

1 x Glavni Enotnosti

1 x Napajalni Kabel

1 x SOS Alarm Line

1 x Mikrofon

1 x Alarmni Kabel

1 x Nalepke

1 x Rele

Postavka Velikost Za 9,8 cm x 5 cm x 1.3 cm
Certificiranje CE
Napetost 36V
Posebne Funkcije Internet Povezan