Združevanje Posnetkov, ki Povezuje Izobraževalne Igrače za Otroke Prenosni Skok Žogo Štiri-Line Igre Igrače Za Otroke

Značilnosti:

Preprosta Nastavitev: Brez zapletenih nastavitev ni potrebna.Samo postavite na katero koli ravno površino, nato pa začnite igrati.

Več Igralci: To je mogoče predvajati z več igralci do 4 osebe (2 skupini).To je kot nalašč za stranke.

Opis:

Odskakivanje Povezuje Strel je eden izmed najboljših družabne igre, ki je kot nalašč za igranje v stranki s prijatelji in družino.

Specifikacije:

Material: Plastika

Barva:modra

Paket Je Vključeno:

1 nastavite Odbijal, ki Povezuje Strel

Opombe:

1. Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Zagotavljamo slog je enako, kot je prikazano na sliki.

2. Prosimo, dovolite rahlo razsežnost razlika zaradi različnih ročno merjenje.

Vrsta Odskakivanje Žogo
Spol Unisex
Starostni Razpon > 3 let
Številka Modela Odbijal, Ki Povezuje Strel