Moto Avto Pnevmatike Merilnik Tlaka za Zaklepanje Na Chuck gibljiva Cev 0-220psi Pnevmatike Inflator Črpalka Zraka z manometrom Pištolo

Značilnosti:

- Udoben plastični ročaj z ergonomska oblika;

- Lock-on chuck, enostavno povezati.

Specifikacije:

Material: aluminij zlitine + gume

Merilno območje: 0 - 220psi

Ločljivost: 1psi

Obratovalna temperatura: -18 ~ 40°C

Velikost izdelka: 210 x 90 mm/8.27 x 3.54"

Bruto teža: 305 g

1 X Avto Digitalni Tlaka V Pnevmatikah Inflator Gauge

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če niste prejeli vašega naročila po 30 dneh od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO kupnino ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!

Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.rotary-lent.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Pokvarjena izdelki MORAJO BITI prijavljene in so se vrnili z originalno embalažo, če je to mogoče.Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.rotary-lent.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Ime Modela Avto Tlaka V Pnevmatikah Inflator Gauge
Postavka Dolžina 21cm
Postavka Vrsta Alarmni Sistemi In Varnost
Vrsta Materiala /