Izvirni Delovni Opomba 9S Dotik ID Senzor optični bralnik Prstnih Home Gumb Menu Tipke "Return" Flex Kabel Za Xiaomi Redmi Opomba 9 Pro

Najboljše Delovne Dotik ID Senzor optični bralnik Prstnih Home Gumb Menu Tipke "Return" Flex Kabel Za Xiaomi Redmi Opomba 9 Pro / Opomba 9S

Specifikacija:

2. Popravite svoj Zlomljena ali Poškodovana mobilnih Prstnih Flex Kabel Meni Domov Gumb Flex Kabel , s tem delom,Da vaš telefon izgleda novo znova.

3. Vsak element je preizkušen pred dostava in 100% deluje.

4. Opomba: tehnik ali strokovni priporočamo za vgradnjo v to postavko.

Kaj je v Paketu :

1pcs Prstnih Flex Kabel Za Xiaomi Redmi Opomba 9 Pro / Redmi Opomba 9S Meni Domov Gumb Flex Kabel

Izdelek Slike :

Plačilo :

*Depozitni je sprejet.pošiljka bo na vaš naslov in preverite, ali naslov za dostavo, dopolnili in popravili.

*Plačilo v advane in pošiljka bo z 48 ur za največ izdelkov Pošiljke:

* Naročila bodo odpravljena v roku 48 delovnih ur, ko je plačilo potrjen,Če je praznik ali poseben obdobju smo obvestili.(vas bomo obvestili inmmediately, ko ste kupili izdelke ali barvo niso na voljo)

* Pošiljke za www.rotary-lent.si stojalo dostavo,če potrebujete element nujno,pls, da nas kontaktirate za express dostava.(DHL,Fedex,EMS,itd)

* ko ste prejeli paket v 24 urah, pls skrbno preverite,če so kakršne koli težave, pls, obrnite neposredno na nas.

* če je niste dobili, se v čas poštnine pls kontaktirajte nas brez oklevanja,preverili bomo za vas, ga.

Jamstva:

* Vse izdelka 3 Mesecev garancije.

* Vsak izdelki so testirani, ki delajo dobro, preden odpremo,nas kontaktirajte V roku 3 DNI po prejemu pošiljke, če ste nezadovoljni z izdelki (Realne slike in druga dokazila, ki morajo biti podane),vam bomo ponudili Zamenjavo/Vračilo če je predmet, ki ni, kot je opisano.

* Naše Garancije ne razširi na vse izdelke, ki so fizično poškodovan, ali ki niso v normalnih obratovalnih razmerah, kot posledica napačne uporabe ali nepravilne namestitve na kupca/uporabnika del.

* Za Zamenjavo, povratni ladijski promet pristojbina se plača Kupec In Prodajalec bo plačal zamenjavo dostava.Pogosta VPRAŠANJA:

* Kako ugotoviti, kateri del Zaslona, ki jih potrebujete za vašo napravo?

LCD-Le: Če je slika pod steklom je razdeljeno in na dotik se NE, potem morate le, LCD.

Zaslon na dotik, Računalnike: Če je vrh na dotik ali stekla vrh je počena ali zlomljena vendar je slika pod njim je v redu, potem morate le na Dotik.

Celoten Zaslon na Dotik in LCD: Če je vrh na dotik je razdeljeno in lcd-slika je lahko črno tekočino ali razpokane potrebujete celoten zaslon.

* Zakaj bi jim Zaupate NAM?

Smo prodajajo samo visoko kakovostne proizvode, stranke ne skrbi na kakovost naših izdelkov.Naše prednosti so Dobre kakovosti in Top storitev.

Smo iskreni/odgovorno in Strokovno Ekipo.

* Je lahko priložen v moji državi?

Mi lahko ladja postavke 99% držav na svetu.če vaša država ne more biti izbrani na www.rotary-lent.si , pls Obrnite na nas.

* Kako Rešiti težave?

Na katero koli vprašanje, prosimo, da nas kontaktirate, čeprav www.rotary-lent.si center za sporočila ali Druge metode,(whatsapp / skype) itd...

Vaše Zadovoljstvo je najbolj pomembno, moramo rešiti vaše težave tudi.

Vrsta Prstnih Flex Kabel Meni Domov Gumb Flex Kabel
Ime Flex Kabel Za Redmi Opomba 9 pro
Kakovost Razred A+++++
Design BAR