4X Ultra-lahkega Titana okvirji kateri je daljnogled Zobni Kirurški Loupes Visoko svetlost LED luči

Ultra-lahkega Titana okvirji se lahko namesti na Recept objektiv (RX objektiv ).lahko mount recept objektiv sami.V pupillary razdalja se lahko prilagodi tako, one center osi,to je zelo preprost in udoben za uporabnika 4X Visoke Kakovosti Titana okvirji Kepler kateri je daljnogled Medicinske Kirurški Loupes z LED Medicinske Smerniki za Zobozdravstveno Operacijo Možganov,Žilne anastomosis delovanje,Drugi povečava:4X , Material: optične leče ,At: ISO9001:2008,CE 4 vrste delovna razdalja : S(340 mm), R(420mm), L(500mm), XL(550mm) .Prosimo, izberite delovno razdaljo, ko kraj, da.Barva: Črna, vidno Polje: 55-65mm,Zorni kot: 20-150°,Globina polja: 80 mm ,Teža: 80 g SZ08B Svetlobe Glavo Neto teža:8g,Svetlobe glavo stanovanj materiala, Posebnega Aluminija,Najvišje osvetljenost intenzivnost 10,000-60,000 Lux spremenljivka intenzivnost nadzora, Barvna Temperatura:6000k,napredno polnjenje polymer Li-Ion celice,LED lahko uporabljate tudi med polnjenjem.Vir svetlobe 3W Svetleče Diode (LED) ,Svetilka Life:100000h,Napajalnik, Input: 100 -240/50-60Hz, izhod: 5V.Baterija run-time:4 ure, baterija:1 kos.V SZ08B smerniki svetlost je veliko bolj visoko kot KD202A-3 in KD202A-6 serija, ki se prodajajo na www.rotary-lent.si.

Uporaba: Srčni kirurgiji, Zobozdravstvu ( Zobni vsadki), Prebavne Kirurgije,Stomatologija, ortopedija kirurgije,Porodništva, Možganski Kirurgiji, Plastični Kirurgiji.Kako Izbrati Vaš Loupes Določi vašo delovno razdaljo, ki bo prav tako samodejno določi vaše vidno polje.Medtem ko delajo na prijatelja ali družinskega člana je nekdo izmerite razdaljo od oči na vaše bolnika : to je vas, ki delajo na daljavo.Izberite razdalja, ki je najbližje izbor, ki jih ponujamo.ČE ste zobozdravnik , svojo višino, je v območju od 160 cm do 180 CM,priporočamo redno (420mm), ki delajo na daljavo.ČE ste kirurg, sedite med delom, svojo višino od 160 cm to180cm, priporočamo, delovni razdalji R (420mm ).ČE ste stoji med delom, svojo višino od 170 cm do 180 cm, priporočamo, L (500mm) delovnih razdalje, celo XL(550mm) delovne razdalje, bo v REDU.Prosimo, izberite vašo delovno razdaljo in pustite sporočilo v vaše naročilo.

Garancija je eno leto.Tehniškem storitev je ohranjanje celo življenje vseh izdelkov.

Če nekatere izdelke, morate popraviti, da je prost, medtem ko je še v garanciji.Ko je iz garancije lahko stranka potrebuje le plačati za nadomestitev skupščine stroškov na enoto.

P. S. razen disposables, npr.žarnice, za enkratno uporabo, izdelki, baterije za ponovno polnjenje, in stranke, ki mora vsebovati tovorni polnjenje zaradi popravila

Garancija zajema irreproachable izdelave, pod pogojem, o pravilni uporabi opreme in opazovanje navodila za uporabo.

Garancija

Ponujamo 12 mesecev garancije , garancijski rok začne teči od prejema blaga s strani prvotnega prejemnika.Rok je točno 365 dni od navedenega datuma.

Pišite nam, če boste našli vse techinal težave med namestitvijo.To je res naše zadovoljstvo, da vam pokaže, in vas podpiramo.Večina problem je samo zlorabo in razumel, kako uporabljati.

Skrbno preverite pred pošiljanjem predmeta nazaj, ko mi ne bomo odgovorni za vse stroške prevozov, če bomo našli izdelek ni disidirala, kot si opisal.Pravico do sodnik deffect iz naše specifikacija .pišite nam morate pred pošiljanjem izdelka.

Povratne informacije

Bomo zapustili POZITIVNE POVRATNE informacije takoj po prejemu vašega vrste plačila.Vljudno prosim, pustite vaše prijazne, pozitivne povratne informacije, če ste zadovoljni, hvala vam!

Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Delali bomo z vami rešiti vse težave

Politika Vračanja

Če niste zadovoljni z nakupom, z veseljem vam bomo, da bi z izmenjavo ali vračilo izdelka cena v roku 7 dni od datuma, ko boste prejeli pošiljko.Prosimo, pišite nam prek www.rotary-lent.si za vrnitev številko, potem lahko ga vrnete nas s številko.Element, ki mora biti pakirani v izvirni embalaži, da je varno, če ne, lahko pride do 20% zmanjšanje nadomestila.

Slog Nošenja
S Svetlobo Ali Ne Da,