Novi T-Ženske majice Dolg Rokav Pozimi Vrhovi Barva T-shirt Osnovne Toplotne Perilo Majica s kratkimi rokavi Za Ženske Toplo Ropa De Mujer

Proizvod Bolj

Nova Majica s kratkimi rokavi Ženske Dolg Rokav Pozimi Moda Vrhovi 2018 Candy Barve majice Za Ženske Toplotne Perilo Ženska T-shirt Camisas Femininas

Velikost Grafikona

Podrobnosti Izdelka

Informacije O Velikosti

Dolžina 58 cm

Rokav dolžina 55 cm

Ramenski 38 cm

Bankrot 84-100cm

Prosimo, da nas kontaktirate, če imate kakršnakoli vprašanja o naših na voljo velikosti.

Zaradi luči, intenzivnost in drugi tehnični dejavniki, obstaja morda malo razlika med slike in izdelke.pls razumeti!!!

Predlog:

Ø Pls uporabo v Nakupovalni Voziček, da se mešani naročila.

Plačila:

Ø sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, Moneybooker, TT in Qiwi Denarnice.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

Mednarodni Ladijski Promet:

Ø Smo ladje, za vašo www.rotary-lent.si plačilo naslov SAMO.Prosimo, potrdite, da pred plačilom

Ø Vsa naročila, bo ladja v roku 3-7 delovnih dni po plačilu

Ø Naša brezplačna dostava vključeni China post air mail.To traja približno 12-30days(ZDA,KALIFORNIJA,AVSTRALIJA,velika britanija).druge države, 20-60days.V Braziliji, potrebuje približno 50-100days.

Ø Za velike ali nujni nalogi, pls izberite EMS/DHL/UPS/Fedex/TNT Express za hitrejšo dostavo, ladijski promet pristojbina kaže na izbirno polje na strani košarico ali nas kontaktirajte za podrobnejše informacije o pošiljanju.

Ø Naša ladijski promet pristojbina ne vključuje nobenih uvoznih davkov, in kupci, ki so odgovorni za carine.

Ø Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času.Trudimo se, najbolje, da poskrbite, da boste prejeli blago hitreje, ampak čas dostave je odvisen od Pošti ali Express podjetje, tako da pls, bodite potrpežljivi s dostava.

Vračilo In Vračilu:

Ø Vse izdelke, ki jih prodajajo, so v dobre kakovosti in pod strogimi pregled, preden so ladjo iz.

Ø Če ne boste zadovoljni, ko boste prejeli vaš element, ga vrnite v roku 7 dni v originalni obrazec za zamenjavo ali denar nazaj.Kupci, ki so odgovorni za vrnitev ladijskega stroškov.

Ø Prosimo, da nas kontaktirate, preden boste vrnili.

Ø Če ste prejeli Poškodovan ali Napačno Elemente, pls obrnite na nas s slikami, po tem, ko smo ugotovili, vam bomo poslali pravilno predmete brezplačno.

Povratne informacije:

Ø Ugled je vse!Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosimo za pomoč, da zapustijo "Pozitivni Feedback" in "5 kot Nalašč Zvezde" za nas, ko boste prejeli vaš predmetov in bomo naredili enako za vas.Hvala vnaprej!

Ø Če imate kakršna koli vprašanja v zvezi s transakcijo, pred odhodom koli povratnih informacij, prosimo, obrnite na nas in nam da priložnost, da bi našli rešitev.Hvala!

Vrsta Tkanine Broadcloth
Postavka Vrsta vrhovi