Kozmetični Salon Afriške Dekle Vinilna Safari Afrika Ženska Kopje Narave, Vinilne Nalepke, Stenske Umetnosti Zidana Retro Doma Dekor

Dobrodošli V Naši Spletni Trgovini!

Smo strokovni proizvajalec Vinyl Rezanje nalepke nalepke .

Kakovost naših vinil material, ki je eden najboljših na Kitajskem.

Smo sposobni zagotoviti vrste modno oblikovanje in prilagojenih izdelkov v različnih barvah glede na zahteve naših kupcev.

Značilnosti Izdelka:

Kakovost : Notranja 4-7 let, Zunanji 3-5 let brez bledenje barv ali padanja; Brez ozadja senca; brez belega roba;

Material : Okolje, Izmenljive; Nepremočljiva; Čiste Barve;

Prostor : Spalnica, Dnevna Soba, Soba za Goste, Kopalnica, Kuhinja, Soba, Pisarna, Otroci v vrtcu, Domu, Hrani, in tako naprej..

Kraj : Primerna za katero koli ravno površino, kot so Očala/Tla/Vrata/Stene/Mirrors/Vozila/Plovila/Kolesa/Les/Plastika/Metal

Package : Običajno vključuje Vinilne Nalepke, Prenos Film, Navodila v angleščini, Predstavitev Vzorca.

Barva : Prosimo glejte kartico barv spodaj.Če ne morete najti barvo gumb zgoraj, prosim, pustite opombo pri naročilu ali nam pošljite sporočilo.Barve lahko pokazali malo drugačen od materialov, zaradi nastavitev prikaza računalnikov.

Velikost : izbirate lahko končal velikosti preko gumbe zgoraj.Slike so na voljo samo za referenco .Če želite drugim končal velikosti, prosimo, obrnite na nas, preden se naloži.Postavitev velikost je običajno drugačna od končni učinek velikosti .Boste prejeli našo postavitev izdelka, ki je vedno tesen.Bomo zagotoviti navodila za uporabo, da vam bo izdelek kot učinek slike.To je preprost.

Če želite, prilagojenih produktov , prosimo, pošljite sporočila nas za podrobnosti in citat.

Bomo zagotovili popusti za veleprodajnih naročil , vljudno prosim, da nas kontaktirate za navedek.Drop-dostava na voljo je tudi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------- Končal Velikost:70cmx20cm ali 120cmx35cm ali 170x50cm

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Barvna Karta:

Plačilo: sprejemamo Alipay na www.rotary-lent.si.Plačate lahko s Kreditno Kartico (RMB kanal in USD kanal točk), Spletni Denarja (v nadaljevanju WM), TT, Western Union, Qiwi denarnice, Brazilija Boleto, SOFORT Bančništvo in tako.Vaše naročilo bo zaprl, če se ne morete končati plačilo v 20 dneh.

Package: Prosimo, ne skrbite.Običajno smo pack blaga tudi z kartonske cevi, da poskrbite, da ga boste prejeli v zadovoljivem stanju.Nudimo zagotavljanja kakovosti storitev.Vljudno prosim, da nam pošljete slike paket, če je bilo uničeno ali poškodovano, ko ste prejeli, bomo ponovno poslati nov izdelek ali vam polno nadomestilo.

Dostava: po vsem Svetu ladijski prevoz.Običajno element, ki bodo poslani v 1-3 delovnih dneh po tem, ko smo prejeli plačilo Včasih mednarodnih dostave je zelo odvisen od lokalnih običajev in post storitev.Če niste prejeli, je vaša parcela v času, prosimo, obrnite na nas prvič.Bomo odgovorni za kakršno koli škodo ali izgube, ki se je zgodila med dostava.

Pišite Nam: Smo zaklad naših strank in poslovnih zelo veliko.Mi bi zelo cenijo, če lahko pustite nas 5 zvezd in pozitivne povratne informacije.Prosimo, kontaktirajte nas prvič, če imate kakršne koli težave, se lahko o naših izdelka, na primer manjkajoče črke , napačni količini, napačen izdelek, zmečkani ali niso tako zadovoljni, v vsakem pogledu,, bomo poskušali naši moči, da reši to in zagotavljajo enkrat ali vračilo ali drugih, ki ste dogovorjene rešitve.Prosimo, ne puščajte koli povratne informacije, dokler težava ni rešena.Bomo odgovori vaše sporočilo 24 ur na delovnih dni.Dobrodošli ste kadarkoli!

vzorec Letalo Stenske Nalepke
Materiali Non-toxi,okolju prijazno Mat Vinil PVC
Cenzuro Kodo P353
Scenariji STENE