Pari Zapestnice Nastavite, do Neskončnosti in naprej Zapestnice, Svoje in Njene Zapestnice, Osebno Darilo za Rojstni dan

Ta seznam je za 2 zapestnice, odlična izbira za obletnico darilo, darilo za rojstni dan, Božič, darilo ali presenečenje, darilo za njega ali njo, da proslavimo ali objavijo svoj blagor odnos.Biti srečen par!Vaš odnos je blagoslovil!Če ne potrebujete nobenih prilagoditev, prvi zapestnice v predstavitev bo poslano kot privzeto: Zapestnica, Dolžina:o za 17,8 cm(7inches) za moške ,17 cm(za 6,7 cm) za ženske ---------------------- PRILAGAJANJE --------------------------- zapestnico je v celoti prilagodljiv in osebno.Če potrebujete kakršne koli prilagoditve ali lastne design, prosimo, ne vključujejo naslednje sporočilo v OPOMBI na checkout stran: Zapestnica 1: dolžina, kabel barvno Zapestnico 2: dolžina, kabel barva Opcija barva: bom ladje, za vašo www.rotary-lent.si naslov, razen če je opisano v času nakupa, zato vas prosimo, da poskrbite, da vaše www.rotary-lent.si naslov pravilen. - Prosimo, priložite svojo telefonsko številko v vašem naročilu informacije za lažjo dostavo, če priročno za vas.Naročila, bo poslana preko Kitajske post .običajno traja 15 -25 dni, da pridejo v večini držav.Prosim, da me kontaktirate, če ne boste prejeli paket, v 30 dneh.Povratne informacije-------pozitivna povratna informacija bo zelo dobrodošla!:)Pls ne mi negativne povratne informacije, preden se obrnite na mene.Pls prijazno ponujal mi je priložnost, da ste zadovoljni.

Blagovna Znamka RUIBAIRUI
Zapestnice Tip Sklop Zapestnice