Material: Majica: 100% Poliester toplotne toplo runo tkanine Funkcija:: Toplo/Veter/UV zaščito Funkcijo: 1. Visoka kakovost toplotne runo materiala,po človeško telo inženiring uporabo primernih materialov, da suho in udobno. 2. 3D in brezhibno rez, da bi bolj udobno in fit. 3. Nazaj tri pocket design, lahko dajo dragocenosti. 4. non - slip pasu lahko prepreči kože, alergije in krpo navzgor potisnite med kolesarjenje. 5.Gel Blazinico z visoko dihanje-sposobnost in anti-bakterijske, zagotoviti največjo učinkovitost in udobje. 6.Po meri zadrgo za preprečevanje iz pridobivanje zaljubljen in crack. 7.Uporaba Italija visoko kakovost črnila za tiskanje in bo kolesarjenje oblačila okolja , ki imajo svetlo barvo in nikoli ne zbledi.Opomba: Smo lahko mix velikost sami, vendar morate pustite komentar, Kot so "Dresov XXL in Hlače XL" Če ne potrebujete LOGOTIP blagovne znamke, lahko pustite sporočilo.najlepša hvala 3.Oddaljeno Območje: Za Oddaljeno območje,DHL/FEDEX/UPS/TNT zaračuna dodatno "Oddaljeno Območje Fee",prosimo, da ga razumejo. 4.Čas dostave:STORITEV TRANZITNI ČAS je, ki jih prevoznik in izključuje vikendi in prazniki,Tranzitni časi se lahko razlikujejo.particalarly med prazniki. 5.Pišite nam, če shipping stroški kažejo zelo drago.smo zagotovi večja varnost in nižja cena, dostava, da pridejo vas. 1.Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma, ki ste ga prejeli.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni,se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Ladjar stroškov, je nosi jih kupec. 2.Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje,posebni razlog za vrnitev.Sprejmemo samo vrnitve blaga po Pošti ali z Gosenicami Način Dostave. 3.Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e)je(so) ne, kot se oglašuje. 1.Smo mantain visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% kupcevzadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno!Zahtevamo, da se obrnete na nas takoj, PREDEN se odpravite Netral ali Negativne povratne informacije,tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi. 2.Cenimo 5 zvezdic pozitivne povratne informacije,To je dobro za naš dolgoročen posel.Bomo tudi pošiljanje enako povratne informacije za vas.OPOMBA: 1.Naša velikost Azijskih velikost , manjša od Evropske velikost in NAS velikosti.Če ste v Evropi in ZDA, prosimo, izberite 1-2 velikosti večji od sebe.Za primer, ki ga ponavadi nosijo M, in boste morali izbrati velikosti L ali XL . 2. Prosimo, izberite velikost baze na našo velikost grafikona in velikost predlog.

Prosimo, kolikor je mogoče, da izberejo www.rotary-lent.si stardard dostava ,da bodo prišli okoli 15-35days za večino držav.Če je predmet, ki je nujno pošte , prosimo, izberite DHL ali www.rotary-lent.si Premium Dostava, da shranite čas.Vesel sem, da naredite padec ladijskega prometa,pls nam, pravilni in popolni naslov in sprejemanje informacij. 1.Vsa naročila bodo odposlana v obljubljeno časa obdelave. 2.Carinski bi bilo treba Davek plača kupec,lahko Prodajalec ne podpirajo vse Davek na Carinsko.

DRES 100% Poliester toplotne toplo runo tkanine
barve Črna, Binkoštni
Sezona Jeseni,Pozimi
Vrsta Tkanine Flis