Nad 150usd,Prosti DHL Express;Nad 20usd,Prosti www.rotary-lent.si Standardna Dostava Ogrlica, dolžina:40 cm+5 cm Barva:Zlata barva,srebrna barva Material:100% 925 Sterling Srebro Stil:Sodoben ,Klasičen, Bohemia ,Letnik Hyperbole, Punk, Funkcija:Fine Nakit, Spol:Ženski ,Ženske, Moški, lovers' ,Unisex, Dekleta Fantje Priložnost:trgovina s Spominki,Diplomi darilo,Zabavo,Poroko,Rojstni dan,Engagement,Valentine ' s Day,Božič Dobave:dobava dropshipping na debelo trgovec na drobno Darilo za:Mama / Punca / Žena / Hči/ Sestra / prijateljice / Sami Tip:Nakit & Pribor *dejanski izdelek prejel bo manjše kot v mesto zemljevid, prosimo za razumevanje, *Toplo Nasvetov: 1,Če se počutite zadovoljni z našim izdelkom, vas Prosimo, da nas pet zvezdic pozitivno oceno. 2,Če obstaja kakršen koli težave,se najprej obrnite na nas, potrudili se bomo rešiti vašo težavo, dokler ne boste počutili zadovoljni.Vaše zadovoljstvo je najbolj pomembne stvari, za naju!

Vrsta Nakit In Oprema
barve Zlato Barvo
Material 100% 925 Sterling Silver
Vrsto Certifikata GDTC