2019 Nove visoke zmogljivosti Žametno Torbico Lady Pismo Ramenski Crossbody Vrečko Visoke Kakovosti ženska Nakupovalna Torba Tote bolsa feminina

Opombe: 1. Zaradi različne metode merjenja, merilne napake v 3 cm, ki so neizogibne in sprejemljiv;

2. Barve na vašem monitorju ali mobilni lahko nekoliko razlikujejo od dejanskega izdelka barve, odvisno od vaših nastavitev.

3. Vzorce vrečko morda malo drugačna zaradi različnih proizvodnjo čas in različne proizvodnjo serij.Notranji material je lahko različna.Bomo dobaviti izdelek v naključnem način.

4. To je normalno, da je usnje diši na prvi.Dajanje vrečko zunaj, za nekaj dni bi vonj izginiti.

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.

Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brezplačno business express dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.

Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.

Kako lahko sledenje moje parecl?

Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete)

Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?

Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Mi imamo svoje tovarne in blagovnih znamk, je na voljo dovolj zaloge, kakovost izdelkov, ki je popolnoma zagotovljena, se lahko obrnete o velikih naročil, se lahko cena glede na najnižjo.Brezplačno komercialne hitre dostave

O Povratne Informacije

Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da so naši poslovni razvoj, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.Hvala!

Če ste nezadovoljni z njim, prosim, prosim, da nas kontaktirate pred odhodom koli negativna in nevtralna povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in prepričajo.Najlepša hvala!

Notranjost Notranjost Zadrgo Žep
Torbice Tip Vrečke Ramo
Število Ročaji/Trakov Enotni
Številka Modela G809