Armrest Škatla za Shranjevanje Notranje zadeve Organizator za Toyota Corolla E210 2019 2020 Centralne Konzole Rokavice Imetnika Pladenj za papir z Mat

Vgradnjo:

za Toyota Corolla E210 2019+

Specifikacija:

Pogoj: 100% Čisto Nov

Barva: Mat Črna

Material: ABS plastika

Funkcija:

1.100% popolnoma nov in dobre kakovosti.

2.Izdelan iz Visoko Kakovost Svetlobe-Teža ABS Plastike, trajne in kompakten.

3.Enostavno in hitro namestitev, samo vstavite polje v originalni kraj, brez spremembe je potrebno.

4.Vi lahko postavite kovancev, lažji, U disk, mobilni telefoni, cigarete, denarnice.itd.

5.Vztrajati vaš avto čisto in urejeno, uporabite avto prostor učinkovito.

Opomba:

1.Zaradi svetlobo in zaslon razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.

2.Prosimo, dovolite 1-3 cm, odstopanje zaradi ročnega merjenja.

Paket Je Vključeno:

1x Armrest Škatla za Shranjevanje

1x nedrsečo mat

1. Karticami VISA, MasterCard, Depozitni.

2. Prosimo, poskrbite, da vam ponudimo prave informacije o pošiljanju pred plača POLNO IME in TELEFONSKO ŠTEVILKO, ki je zelo pomembno.

3. Plačilo bo varno deponiran v Depozitni in izdal, da nam šele, ko jih potrdi dostavo.

1. Naročila se obdelujejo v 2 dneh po tem, ko je plačilo izvedeno, in preverjanja.

2. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

3. Dostava mothed smo nudili je Kitajska Post Air Mail.Če potrebujete izdelek nujno, prosimo, kontaktirajte nas čim prej, tako da pustite nam sporočilo, bi mi delo hitreje dostave za vas!

4. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

5. Dostava čas med prazniki (Božič, Kitajsko Novo Leto ipd.), lahko traja dlje kot običajno čas.Prosimo, dodajte še 5-10 dni zamude.

6. Če ne boste prejeli, vaš paket presegati roka, se, prosimo, obrnite neposredno na nas in prosim, ne odprete primeru,, bomo poskušali naši moči, da sledite najnovejše sledenje podrobnosti za vas.

7. Da bi zagotovili, boste prejeli vaše naročilo z davčna brezplačna ali manj davka ob uvozu, bomo izražajo nižjo vrednost, če obstajajo uvozne dajatve ali pristojbine, ki so kupca odgovornost.

1. Če je predmet, ki ni primerna za vaš avto ali poškodovan v tranzitu, so Vam 7 dni v stik z nami od datuma, ko jo je prejel.Pomagali vam bomo, da se izmenjavo ali vračilo kupnine.

2. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v ORIGINALNI embalaži in ti bi nam številko za sledenje.

1. Če ste nezadovoljni zaradi katerega koli razloga, prosimo, da ne bo hitro zapustiti negativeeutral povratne informacije.Smo trdo delati, da poskrbite, da VSAKA STRANKA 100% ZADOVOLJNA in odpravite vse težave in vedno pusti pozitivne povratne informacije za vse naše stranke.

2. Če ste zadovoljni z izdelkom, ki ste ga prejeli, prosim, pustite nas pozitivne povratne informacije in 5 točk DSR.

barve Mat Črna
Vgradnjo Tip Uspešnost/Po Meri
Vrsta Armrest Škatla Za Shranjevanje
UPC Ne Velja