❤【Thrusting in Obračanje Samodejno Stroker】 - Avtomatski predenje & thrusting zagotavlja um piha občutkov, s konstantno božal gibanja in edinstveno vrtenja funkcija, ki doda popolnoma novo dimenzijo za samozadovoljevanje.Seveda, pravo količino maziva, lahko bi bilo lažje za vas, da bi dobili, in to lahko tudi poveča občutek užitka.

❤【Realne TPE in USB Polnilne】 Okolju prijazno TPE materiala, mehka in polna zrna, kot tudi notranjih večplastnega spirala gub vam zadovoljstvo trenja povečati stimulacijo vaš orgazem.Ta moški masturbator je polnjenje preko USB 5V polnilnik, ne skrbi, težave z baterijo, poenostaviti uporabo.

❤【10 Pogostost Načinov in Edinstven Notranji Kanal Teksturo】-10 thrusting načini vam različne možnosti, s katerimi boste uživali različne stimulacije.Samodejno masturbacija cup, ki bo premikate navzgor in navzdol vaš kurac, spodbuja boste z vsako potezo.Notranjo komoro je narejen za podjetje, stretchy gume, obložene z teksturirane prsti za možgansko kap, ki ga v ekstazi.Vgrajen poseben konveksna zrna, ravno prav trenja bo povečala vaš užitek.

❤【Govorne interakcije in Hands-Free Zabavno】 Seksi ženski glas, bolj intenzivno trzanje, glasnejši krik, pustite vašo G-spot crack s svojim glasom.Realističen občutek, s tem masturbator vibrator.Ta moški masturbator je zasnovan s trdno sesalna osnove, ki se lahko zgrabi na katerokoli gladko, trdo površino, kot nam kopalnica, spalnica in podobno.Uživaj kjerkoli brez uporabe rok.

❤【Enostavno Čiščenje in Diskretno Pakiranje】 --- čiščenje rokav, samo preprosto izvlecite črni pokrov in vzemite ven rokav za pranje, 100% diskretno, bomo imeli neoznačeno embalažo, ki je zaupne dostave, express naročila, ne da bi zapustili vse zaupne besede

Funkcija 8 batni samodejno masturbacija stroj
Funkcija 4 Moški samodejno masturbira stroj
Funkcija 2 moški proste roke, masturbator