Paket je vključeno:

1 * Žično Eno Roko Mehanske Oblikovalec Tipkovnico ( Če ji )

1 * Bluetooth Dvojni Način Vertikalne Miška ( Če ji )

1 * USB Kabel za Polnjenje

Specifikacija:

100% čisto nov in v visoki kakovosti

Plug and play), ni treba namestiti gonilnik, ki je enostaven za uporabo.

Ergonomija načrt je narejen za igralce, častniki, itd..

Humanized oblikovanje, dodajanje vrsto funkcijo tipke.

Za Delux T11 Tipkovnica:

Kailh stikalo oblikovanje kliknite in otipljive povratne informacije mehanizem, ta načrt zagotavlja odlične povratne informacije.

28 Funkcijske tipke programabilni z voznikom (FN, zaklepanje številk (NumLock), M1, M2 in M3, niso vključene)

Multi-funkcijska Gumba, ki je združljiv z 9 glavnih oblikovanje programske opreme, izdelava, oblikovanje, enostavno.

Tri skupine(M1/M2/M3)tipke za bližnjice za voznika, Vsaka skupina je 9 (G1-G9) tipke za bližnjice za mainstream načrtovanje programske opreme

Dve barvni Aviliable, Trije načini osvetlitve

Polno osvetljena (Fn+M1), utripajoča lučka (Fn+M2), posamezne luči (Fn+M3)

Multi-funkcijski gumb za izbiranje ima funkcije, kot pa gor in dol, pa levo in desno, povečaj, pomanjšaj, page up, page down,

volum prilagoditev svetlosti zaslona, itd.

Združljiv z Wacom,zaradi česar je extermely priročno, če risanje

Z mehanskim ključem stikala in izdelane iz aluminija s premium konča

3 Osvetlitev ozadja načinov: Polno osvetljena (Fn+M1), utripajoča lučka (Fn+M2), posamezne luči (Fn+M3)

Super za strojepisci, programerji, Iger na srečo itd.

Za Delux M618 Mini Miška:

Ergonomsko oblikovana, optične tehnologije za sledenje, ki delajo na različnih površinah in je idealna za uporabo doma, v pisarni ali igro.

2,4 GHz Brezžični povezavi Bluetooth 4.0 Dvojni Način optično miško, udobno dotik

Nizkonapetostne zaskrbljujoče funkcija

Preprečevanje miško strani

Plug in play mode, ni treba voznik

Ključ se lahko shrani v miško lepo, ko je ne uporabljate

Sprejemnik prostora za shranjevanje in prenašanje je enostavno

Brezžične razdalje lahko dosežete 10 metrov

Easy-glide simetrični znanja

Preklapljanje med bluetooth 4.0 in 2,4 G brezžični načini prosto, poenostavitev multiplatform delovanje

Natančnost delovanja laser za natančno sledenje

Natančnost kolesce

Obratnih: 50mA

Pripravljenosti tok: 16mA

Ločljivost: 800-1200-1600-2400 DPI Shift

Napajanje: vgrajena Polnilna Litij Baterija(1000Mah)

Miško Material: ABS

Garancija: 1 leto

Barva: Črna

Miško Velikost: 103*89*69 mm

Uporaba: PC, Prenosnik, Namizni

Miško Neto Teža: 150 g

Miškine tipke: Levo/Desno Naprej/Nazaj, DPI, Kolesce za Pomikanje, Bluetooth Par Gumb.

Opomba:

Prosimo, izberite pravega, kot je treba, hvala!

Za T11 Tipkovnica:

S pritiskom na srednji gumb za izbiranje za eno sekundo ali kliknite srednji gumb disal na voznika, da aktivirate gumb funkcionalna nastavitev vmesnik

(aktiven samo, ko je gonilnik nameščen)

Lahko izberete funkcijo, z vrtenjem gumba ali kliknete z miško.

Obisk http://www.deluxworld.com za prenos gonilnika in nastavite funkcije.

1. Pod NUM Način, če ni po meri seetings za G1-G9, privzeto funkcijo, obrnite na znake (številke in simbol) v drugi vrsti.

2. Tam so prisotni tipke za bližnjice za različne načrtovanje programske opreme iz gonilnika.Lahko urejate in brišete, lahko tudi dodate nove programske opreme, nastavitev s klikom na "Dodaj"

3. Prilagodljiv tipke: G1-G9, Zbriši, S / Z, X, C, V, kliknite te tipke, se nastavitev oknu se bo prikazal.

4. O ključnih nastavitev, lahko nastavite Eno tipko, Makro nastavitev, Večpredstavnostna in Kombinirani tipke.kliknite "K" (prikazano na sliki)

ali "Fn + Ctrl" in aktivno mehko tipkovnico.Kliknite katero koli tipko na mehko tipkovnico, se bo prikazal v prazen prostor .

5. Kombinirani ključi: Kliknite "Počisti nastavitve" in vnesite ključ boste potrebovali, če boste želeli spremeniti kombinirano.Lahko tudi dodate miško funkcijo v kombiniranem.

6. Multimedija: Kliknite "Večpredstavnostna sporočila", da nastavite večpredstavnostna sporočila za nekatere tipke.

7. Makro: Kliknite "Zapis" in doda delovanje na okno, kliknite gumb + ali -, če želite dodati nove qction ali brisanje dejanje.Snemanje odlašanja in snemanje ciklov, ki jih lahko nastavite.

Bolj praktične in zanimive funkcije, ki čakajo na vas, da raziščete

Za M618 Mini Miška:

To povezavo samo črno barvo v možnost, če potrebujete druge barve, od tega miško, prosimo, izberite v ta spodnjo povezavo:

Element slike:

Eno leto garancije od datuma, ko boste dobili točke.

Vsaka motnja za gurantee elemente, bomo svobodno popravilo ali zamenjavo elementov.Medtem ko kupec odgovoren le za pomorski tovorni promet.

Dragi Cenjene Stranke,

Hvala za izbiro CHYI izdelkov.Vljudno prosim za pomoč preverite blaga stanje, preden se prijavite za paket.Če na katero koli vprašanje o blagu, snemate fotografije ali vedio, se obrnite na nas pred začetkom spora, težave bodo rešene v prvič.

Blagovna Znamka Delux
Ločljivost Miške 800-1200-1600-2400 Nastavljiv DPI
Številka Modela T11 Oblikovalec Tipkovnico z Dvojno Način Vertikalne Miško
Miško Velikost 103*89*69 mm