Opis 100% novih in kakovostnih Najboljša Cena, Visoka Kakovost, Hitra Dostava Kovin:925 Sterling Srebro Glavni Kamen:Naravni Topaz Glavni Kamen Velikost:6x8mm Prstan Velikost(cca): Nastavljiv Obroči Velikost Opomba : Prosimo, povejte nam, katere slog, ki ga želite izbrati, ko oddate naročilo .Lahko nanaša na število, ki je označena na sliki, in nam povejte, katere številko, ki jo potrebujete . ( Če ne boste nas obvesti, katero izberete, potem pa bomo poslali naključno eno. )Hvala .

*** V www.rotary-lent.si sistema, obstaja le 26 držav, ki so na voljo za Kitajsko post air mail, ampak, dejansko, to se lahko doseže več kot 100 državah, tako smo dodali EMS dostava povezavo za kupce, katerih države niso na voljo za Kitajsko post air mail v www.rotary-lent.si sistem.Prosimo, razumite, da se dostava zaračuna China post air mail in EMS ni isto, bomo ladjo iz predmetov, ki jih na Kitajskem Post air mail ne z EMS, ko se odločite, EMS brezplačna dostava.

Funkcija:

1)Material: kovina kot discription

2)Barva:kot je prikazano sliko

3)Paket:Paket element z žametno vrečko

boste našli čudovit svet!

pls preverite moje trgovine, spletna stran:

Plačilo

* Plačilo se pričakuje, da bodo prejete v roku 3 dni od dražb blizu.

*Depozitni je naša prednost, način plačila.

Vrnitev&Tečajne politike

* Vse naše ponudbe so podprta s 100% garancijo na zadovoljstvo,če za vse reson niste zadovoljni ,ga lahko vrnete izdelek, da nas v to je original condiion za vračilo ali exchange.Preden mailing nam nazaj element,vas prosimo, da nas kontaktirate za natančne vrniti&izmenjavo navodila.Se bomo vrnili ves denar, razen za odpremo in ravnanje pristojbin po tem, ko smo prejeli vaše vrnete elemente.

Povratne informacije politike

* Zagotavljali bomo pozitivne povratne informacije, ko je prejel plačila,Za spodbujanje zdravega Ali skupnosti,upamo, da vam bo storiti enako za nas.Želimo, da razumete, da smo vrednost storitve za stranke izredno.Če imate kakršnokoli nezadovoljstvo,vas prosimo, da nas priložnost, da se odpravite težave, preden pustite nas negativne povratne informacije.Prepričani smo, da vedno obstaja rešitev in smo prepričani, da ne želite, slabe povratne informacije, da se, kjer se transakcija zaključi.

*** Če imate kakršnokoli vprašanje, vas prosimo, da nas kontaktirate.Bomo odgovoriti v roku 12 ur.

Vaše zadovoljstvo, naš opravljanju!

Velikost Adjustable Rings Size
Kovine Tipa 925 Sterling Silver
Nakit ime Srebrn Prstan
Nastavitev Vrste Vile Nastavitev