LIV 2018 za Ženske Zimske Termalne runo kolesarski Dres Kolesarske Hlače komplet moških Ropa Ciclismo Izposoja dolgo bike wear oblačila Toplo

Dostava

Mi ladje za kupca www.rotary-lent.si naslov .Prosimo, poskrbite, da ne pride do pomote.

POVRATNE informacije

Če obstajajo kakršne koli težave s blaga, nas Prosimo kontaktirajte ,, bomo poskušali naši moči, da reši problem.Negativne povratne mogel rešiti vsak problem.smo pošten prodajalec, vas prosimo, da nas spoštujejo drug za drugega.Vaš priznavanja je v naši moči, da se premaknete naprej .Upam, da zaslužiti vaš 5 star povratne informacije ,najlepša hvala!

POLITIKA VRAČANJA

Mi bo dal polno nadomestilo samo, če je predmet, ki ga prejmete, se razlikuje od opisa po hitri vrnitvi paket .Kupec bo plačal za stroške prevozov vrniti .Prosimo, kontaktirajte nas, preden pošljemo nazaj.

Blagovna Znamka cycearth
Prodajne Metode, Ki Se Tovarniško Neposredne Prodaje
Številka Modela themal flis komplet
Jope Materiala 100% Velveteen