10Yard Aqua Modra Barva Nevihte Kristalno Okrasnih Verige Gradient DIY Gosto Srebro Znanja Rhineston Verige Oblačilo&Torba Art Okras

Izdelkov Opis:

Velikost:SS6 SS8 SS10 SS12 SS16

Barva:Aqua Modra

Material:Steklo/Crystal

Tech:Nevihte Nosorogovo Verige

Pakiranje:10Yards

Oblika:Okrogel

Kakovost:Visoka Kakovost Znanja Nosorogovo Verige

Velikost v MM Podrobnosti:

SS6 2 MM SS8 2,5 MM SS10 2,8 MM SS12 3 MM SS16 4 MM SS18 4,5 mm SS20 5mm SS24 5,5 mm SS28 6 mm

Pošiljko

1.Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus,DRUGE(ruski):

Naročila nad usd, 7, s številko za sledenje in Mednarodne dostava informacije

Naročilo

2.Kitajska Post Registriranih Air Mail, ali Epacket (ZDA)

S številko za sledenje in Mednarodne dostava informacij, prav tako bo potrebno 20~50days.

3.naročila nad $150,brezplačna dostava z EMS ,DHL ,FedEx,UPS,TNT,Cestnina (ZDA, Avstralije in večina Evrope), bo to traja 10 dni.

Lahko se obrnete k meni za več informacij

Plačilo

-Depozitni, vodilni tretjih oseb online plačila platformo od Alibaba Group.

Povratne informacije in Reševanje

Naj vam zdi, da karkoli bi si nesrečen, vljudno prosim, da me kontaktirate pred odhodom negativnih/nevtralna povratne informacije ali odpiranje spora.Bomo rešili problem za vas, prijazno in hitro.Stik z nami bodo najboljši način rešiti problem.Cenimo vašo nakupovalno izkušnjo, smo vedno poskuša narediti bolje.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in sodelovanje.

Storitev 100% Garancija

Če niste zadovoljni, nisem zadovoljen!Vaš sastisfication je naša sreča!Samo e-poštni me, če niste zadovoljni s katerim koli od mojih izdelkov Bomo po najboljših močeh, da reši vse težave. 100% Vračilo 100% Zaslug 100% Zamenjava 100% Izmenjavi.Brez rok, Brez Heca.

osnovne barve SREBRNA
Slog flatback
Ime Kristalno Nosorogovo Verige
Model Gosto Nosorogovo Verige