Tuqiu Bazena Pipa Kopalnica eno ročico za toplo in hladno vodo, Medenina Mešalnik Tapnite Mat črni Kvadrat Bazena Vode Korito Mešalnik žerjav

Novo Korito, Pipa kopalnica vroče in hladno medenina korito pipo, Črna

1.Čas, v tranzitni čas spreminja glede na različne načine pošiljanja.

2.Postavka čas obdelave:čas obdelave za določenem vrstnem redu, ki se razlikuje glede na tip izdelka in stanja staleža.Večinoma časa obdelave se lahko 2 do 5 delovnih dni.

3.Blaga večinoma shiped prek China Post Air Mail,EMS ali DHL

Če je naslov za dostavo, daljinski DHL,bomo spremenili, da pošljete s Fedex.Hvala!

4.Bomo napisali številko za sledenje na www.rotary-lent.si po tem, ko ga pošljete.Lahko si ogledate posodobljeno pošiljko na spletu,ki bo prikazano v 1-2 delovnih dni.Tudi naše poprodajne storitve, bo sledenje in pošiljate sporočilo, da ste, ko je zamuda pri dostave.

1.Pozitivne Fedback (5 zvezdic) je zelo pomembno za nas,prosimo, dvakrat pred odhodom povratne informacije.

2.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom nevtralno (3 zvezdice) ali negativna (1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši težave, vas prosimo, zaupajte nam!

Površinska Obdelava Mat Črna
Vrsta Pipe Za Umivalnike
Je Pametno Napravo No
Blagovna Znamka Tuqiu