Močan Bullet Vibrador Klitoris Stimulator AV Čarobno Palico, G-Spot Vibrator, Vibrator Sex Igrače Za Ženske G Spot Massager Sex Stroj

Dragi firend:

To je firendly opozorilo, da če postavite na oder uporabo www.rotary-lent.si programih,, da bi našli, da so APLIKACIJE cena je veliko cenejši, da PC in če prihrani veliko časa, da bi plačilo .prosimo, skeniranje QR kodo in si želite več presenečenje,Sledite naši Trgovini boste dobili nižji ceni

in boste za priložnost, da dobite darilo

Dobili več www.rotary-lent.si kovancev iz Aplikacije in nakup izdelkov BREZPLAČNO!

Od APLIKACIJE, Uživajo nakupovanje in hvala..

Material: Plastika Barva:Roza, Vijolična, Modra, Črna Velikost:O Dolžina:17.5 CM(6.89 palčni) Premer:2.6 CM(1 palca) Napajanje:2X AA Baterije(Niso vključene) Funkcije:Izključi mikrofon Več Frekvencah Bullet Vibrator Funkcija:G Spot Spodbujanje Masaža Masturbacija Primerna:Bullet Vibrator Odrasle Sex igrače Za Ženske

Paket vključuje: 1 x Kos Vibrator

Q. Kdaj bo ladjo iz naročilo?Kako dolgo lahko dobili paket?

A: Vaš paket lahko ladja iz 1~2 delovnih dni po tem, ko dobijo svoje plačilo:

1 .Standardne Dostave, kot je "www.rotary-lent.si Stoji Dostava" se lahko izvajajo v 19~49 dni;

2 .Kitajska Post bi lahko podal v 35~60 dni;

3 .ePacket bi se lahko podal v 12~29 dni

4 .Express, kot so DHL,FedEX, bi se lahko podal v 7~9 delovnih dni.

Q. Kako zaščititi svojo zasebnost?Ali kdo bo vedel, kaj je notri?

A: Prosim, ne skrbi, bomo zaviti izdelek z diskretno pakiranje in napišite ime "Massager" itd na paket, tako da nihče ne bo vedel, kaj je notri.

Q: Kaj pa, če pakcage lahko ne dostavi?

A: Prosim, ne skrbi, večina naših strank lahko dobili paket, če pa je zaradi nekaterih nenadzorovano razloga ne morete priti v 2 meseca po ladijskega prometa, prosimo, da nas kontaktirate za polno povračilo ali brezplačno poslati.

Q: Kaj pa, če je izdelek, ki imajo težave, kot so poškodbe ali kakovost problem?

A: Prosim, ne skrbite, vse naše izdelke, opraviti stroge kontrole kakovosti, preden pošlje, ampak, če ste prejeli izdelek, ki imajo problem ali zdrobljen, nas kontaktirajte na prvi čas,, bomo poskušali naši moči, da Reši svoj problem.

Q: Zakaj mi ne odgovorite vaše sporočilo?

A: Dragi prijatelj, naš delovni čas je Peking časa SEM 9:00 - PM:07:30 (razen Vikend), prosim, pustite nam sporočilo, vam bomo odgovorili kmalu v 24 urah.

1. Vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja je razvoj,Zato prosim, pustite Povratne informacije 5 Zvezdic, če ste zadovoljni z našimi izdelki,najlepša Hvala. 2. Ne pusti Negativne Povratne informacije, ne sprašuje, nas za pomoč,vas prosimo, da Stik z nami prvič, če imate kakršne koli težave.Povratna informacija je naše življenje, preden pustite nevtralne ali negativne povratne informacije, prosimo vas, da nas kontaktirate, da bi dobili boljšo rešitev, se bomo odgovoriti na vsa sporočila, kakor hitro je mogoče.Hvala vnaprej za vašo potrpežljivost.

Napajanje 2x AA Baterije(Niso vključene)
Velikost About Length
Številka Modela ZDWJ105
Vrsta G-Spot