Velike Tovarne Debelo gps tracker 2G za Vozila Tracker S Realnem času z računalniško APLIKACIJO Online Sistem za Sledenje

Velike Tovarne Debelo gps tracker 2G 3G 4G Vozila Tracker S Realnem času z računalniško APLIKACIJO Online Sistem za Sledenje

Naše Napredne Delavnice

EU MEDNARODNE BLAGOVNE ZNAMKE

KOMENTARJEV / MNENJ UPORABNIKOV & FOTOGRAFIJE

Vedno smo si prizadevajo zadovoljiti vse potrebe kupca, ki je najboljši moči, da nas vozi neprekinjeno creat vrednost.Zato smo providethe najboljšo ceno & supportall časa;hitro odziva na kupčeve potrebe in izpolniti obljubo, da jih pravilno in pravočasno.

WHATSGPS SISTEM ZA SLEDENJE

WhatsGPS Sistem za Sledenje je vodilni svetovni GPS spremljanje in upravljanje sistema , ki zagotavlja strokovne storitve za določanje lokacije, ki zajema več kot 200 državah po vsem svetu.To je glavni funkcije vključujejo spremljanje, sprotno sledenje, predvajanje, pozitivne, negativne zaznave, goriva, temperature, foto spremljanje, RMS in UTD, itd .Si lahko prenesete na app store ali googleplay in test iz naslednjih podatkov.Verjamem, da bo zanimanje naš izdelek več po tem!

Platforma: www.whatsgps.com

App: WhatsGPS

Račun:test01

Geslo:123456 Hitro, Natančnost, Stabilen

WhatsGPS sledenje systemhas bil razvit s strani naših R&D ekipa za 12 let.Smo stalno odlično je v tem 12 let, da poskrbite, da bo bolj primerno za naše stranke.To je lahko natančnost, stabilno in hitro torealize " človeško vozilo interakcijo in pomoč uporabniku primite vozila lokacije informacij kadarkoli in kjerkoli, kar je najpomembnejši razlog za naše stranke, da izberete nas!

Ime Modela S02T
Natančnost določanja položaja 10 metrov
Teža 23.7g
Posebne Funkcije Internet Povezan